Ви платите тільки ту суму, яку вам озвучив оператор і не рубля більше.

  • Важливий слов'янський персонал

Всі співробітники нашої компанії проходять стажування та курси підвищення кваліфікації.

Оплату приймаємо тільки ПІСЛЯ надання послуги.

Детальніше: Уборка квартир акции

вибір підрядника

Багато хто припускає, що обробка це легкий процес, але починаючи ремонт в новобудові. стикаються з певними труднощами, що призводить до додаткових фінансових витрат. Тому краще довіритися кваліфікованим майстрам і поставитися до вибору компанії з усією відповідальністю.

Детальніше: Новостройки Киев

Гільйотинні ножиці - це не єдиний інструмент для різання металу. Але на практиці легко переконатися, що даний агрегат набагато продуктивніше, ніж інші пристосування. Різати метал газом, пильними дисками або полотнами виходить довше і не так зручно. Тому якщо ви плануєте створити своє металообробне підприємство, то гільйотина життєво необхідна.

Детальніше: Фотки здесь

Очищення оборотної води Проживання у власному будинку, це великі навантаження на сімейний бюджет. За основу можна брати видатки по оплаті комунальних послуг. Природно, що без водопостачання тут не обійтися.

Детальніше: Очищення оборотної води

Сьогодні відомо безліч підлогових покриттів. Серед них паркетна дошка – один з найкращих варіантів. Така дошка являє собою кілька шарів деревини, часто різних порід.

Детальніше: Мебель под заказ

Якщо ви вирішили під час ремонту замінити електропроводку в будинку, то, насамперед, потрібно вибрати тип проводів, які будете використовувати. Що потрібно знати про проводах?

Детальніше: Електропроводка в будинку мідь або алюміній краще використовувати

Від вибору кольору для інтер'єру залежать почуття і емоції людини. І вибір колірного рішення для ванної кімнати не виняток.

Але для колірного дизайну даного приміщення потрібно більш серйозний підхід, так як, по-перше ванна це вологе приміщення, по друге у ванній зазвичай невеликі розміри. Тому щоб ванна не здавалася надто маленькою, незатишною і сиру необхідно правильно підібрати кольори для оздоблення інтер'єру.

Детальніше: Колір ванної кімнати, який вибрати

Гнучка черепиця — це порівняно новий будівельний матеріал.

Гнучка черепиця особливості і колір покрівельного матеріалу

Його розробили менше 10 років тому, але вже в даний час він активно використовується при монтуванні та оформленні будівель.

Детальніше: Miljökonsulterna Amasis Växtskyddsmedel

Як зробити вимощення навколо заміського будинку Для засипний бетонної вимощення вам знадобиться екбщебень.рф 20-40 мм, дрібний пісок, глина; цемент марки М500; бітумна мастика і руберойд; дрібнопористі армуюча сітка; брус і дошка для опалубки; цвяхи, саморізи.

Детальніше: Як зробити вимощення навколо заміського будинку

Газобетон При виробництві цього матеріалу виробники в нього додають крім основних компонентів ще вапно, гіпс, шлаки, отримані на металургійних виробництвах, гіпс і так далі.

Детальніше: Газобетон