компанія ldquo, Евростільrdquo, понад 17 років є одним з визнаних лідерів серед фірм м Кемерово по виготовленню сучасних корпусних, вбудованих меблів і шаф-купе на замовлення. Ми пропонуємо бездоганну якість, висококваліфікований персонал, відмінну виробничу базу, мережу надійних партнерів і гарантію на продукцію, що виготовляється. Шафи-купе - це стильний дизайн, оригінальне рішення, максимально ефективне використання вільного простору. Кращий шафа-купе - це шафа-купе, встановлений нашою компанією у вас вдома.

Детальніше: Интернет-магазин мебели Шуруп

Під час монтажу електропроводки або установки лінії зв'язку неминуче виникає проблема зачистки ізоляційної оболонки. Цю процедуру необхідно зробити максимально точно, так як від якості контактних майданчиків буде залежати робота всієї мережі. Розглянемо правила вибору інструментів для зняття ізоляції, проаналізуємо їх функціональні можливості і вартість.

Детальніше: Проходные изоляторы 10 кв

Дизайн інтер'єру

Дизайн, проектні роботи

Поспішаю залишити свій позитивний відгук про Анну. Фронт робіт - дизайн-проект двокімнатної квартири в сталінському будинку. До позитивних якостей Анни хотілося б віднести орієнтованість на клієнта, вміння почути і зрозуміти побажання, навіть якщо вони у самого замовника іноді Вира дружини нечітко.

Детальніше: Дизайн интерьера

Дізнатися точну вартість перепланування саме у Вашому випадку

Як правило, власники нежитлових об'єктів, економлять час і гроші на отримання дозвільних документів на реконструкцію. Вони розраховують, що раз нерухомість - це їхня власність, то і погоджувати з кимось перебудову об'єкта захід витратна і не має особливого сенсу.

Детальніше: Перепланировка квартиры

Ви платите тільки ту суму, яку вам озвучив оператор і не рубля більше.

  • Важливий слов'янський персонал

Всі співробітники нашої компанії проходять стажування та курси підвищення кваліфікації.

Оплату приймаємо тільки ПІСЛЯ надання послуги.

Детальніше: Уборка квартир акции

вибір підрядника

Багато хто припускає, що обробка це легкий процес, але починаючи ремонт в новобудові. стикаються з певними труднощами, що призводить до додаткових фінансових витрат. Тому краще довіритися кваліфікованим майстрам і поставитися до вибору компанії з усією відповідальністю.

Детальніше: Новостройки Киев

Гільйотинні ножиці - це не єдиний інструмент для різання металу. Але на практиці легко переконатися, що даний агрегат набагато продуктивніше, ніж інші пристосування. Різати метал газом, пильними дисками або полотнами виходить довше і не так зручно. Тому якщо ви плануєте створити своє металообробне підприємство, то гільйотина життєво необхідна.

Детальніше: Фотки здесь

Очищення оборотної води Проживання у власному будинку, це великі навантаження на сімейний бюджет. За основу можна брати видатки по оплаті комунальних послуг. Природно, що без водопостачання тут не обійтися.

Детальніше: Очищення оборотної води

Сьогодні відомо безліч підлогових покриттів. Серед них паркетна дошка – один з найкращих варіантів. Така дошка являє собою кілька шарів деревини, часто різних порід.

Детальніше: Мебель под заказ

Якщо ви вирішили під час ремонту замінити електропроводку в будинку, то, насамперед, потрібно вибрати тип проводів, які будете використовувати. Що потрібно знати про проводах?

Детальніше: Електропроводка в будинку мідь або алюміній краще використовувати