Плетені дачні меблі з ротанга Обзавівшись дачним будиночком, замислюєшся про те, якою меблями його обставити, щоб було і зручно, і міцно, і красиво. І тут на допомогу може прийти плетені дачні меблі з ротангу.

В даний час вона отримала величезну популярність, так як неймовірно легка і красива, а в той же час досить міцна і довговічна. Вже дуже багато споживачі випробували і високо оцінили рівень комфорту ротангових меблів, її витонченість і легкість, стійкість і модні дизайн.

Матеріал для плетіння меблів — це довгі і виключно гнучкі стебла ротанговых пальм, що ростуть в тропічних широтах. Екологічна чистота цього природного матеріалу не завдасть ніякої шкоди навколишньому природному світу, ні своїм власникам. Меблі з ротанга — стильний і бажаний аксесуар, вона прикрасить собою не тільки прості бюджетні будиночки, але і претензійні котеджі. Вона має ошатний, святковий вигляд, тому створює в кожному будинку свій особливий інтер'єр і індивідуальний стиль.

Випробувавши переваги меблів ротанга, нею обставляють не тільки заміські оселі, але й місця постійного проживання — міські будинки і квартири. Вироби з ротанга по праву займає виняткове становище на ринку меблів, бо володіють цілим букетом переваг, дозволяє віддати їм перевагу. Основне — це натуральність матеріалу, а також ручне виконання ексклюзивних плетінь.

Будь-який предмет меблів будь то стіл, крісло, шафа або стілець, містить у собі стільки невичерпною фантазії і копіткої праці, що стають творами мистецтва, від споглядання яких неймовірно важко відірватися. Людина, що купила цю меблі на замовлення, автоматично стає щасливим володарем витончених ексклюзивних предметів ажурною меблів і з виправданою гордістю демонструвати її своїм численним гостям. І не тільки демонструвати, адже вона ще й дуже функціональна, міцна і витривала. При всій удаваній крихкості така меблі здатна витримувати вагу понад двісті кілограмів!

З достоїнств ротанговых виробів необхідно відзначити її надзвичайну природну вологостійкість і крайню невибагливість у відході, відносно невелика вага дозволяє переносити і перевозити їх на будь-які відстані. Початок ротангових меблів поклали стільці і крісла, а зараз в такому виконанні можна зустріти будь-який предмет меблів. Це і ажурні крісла, тумбочки різних розмірів і конфігурації, столи квадратні та круглі, різьблені этажерочки, місткі комоди і ще багато-багато різних меблевих предметів чисто ротанговых або комбінованих з іншими стильними матеріалами.

Ротангові меблі визнана і широко використовується у всьому світі. І якщо предмети меблів з натурального ротанга занадто непід'ємні у фінансовому платі, завжди є можливість придбати більш дешеві аналоги з штучного ротанга. Сучасні технології навчилися випускати з синтетичного волокна ротанга досить міцними і дуже еластичним. З штучного ротанга плетуть неймовірно м'які і міцні столи, стільці, ліжка та інші предмети меблювання, не бояться високих або низьких температур, що не реагують на згубні ультрафіолетові промені, з високою вологостійкістю і гнучкістю.

Такі меблі не потребує частого ретельному догляді, цілком достатньо іноді протирати її вологою серветкою, видаляючи пил і забруднення. Вона так само легка і красива, як і меблі з натуральних волокон, і хоча вартість її все ж набагато вище звичайної меблів, але вона того варта — ця меблі прослужить багатьом поколінням, що населяють заміський будинок або міську квартиру, отримуючи на свою адресу тільки хвалебні відгуки за створений комфорт і домашній затишок.