Замість газових котлів і колонок тепловий насос Сьогодні для України як ніколи актуальним стало питання про те, чи існують якісь інші джерела опалення та нагріву гарячої води одночасно, крім газових і електричних котлів.

Пов'язано це з тим, що тарифи на газ і електроенергію стрімко зростають, а от заробітні плати і пенсії у такому ж співвідношенні рости не встигають. Таким чином, багатьом стає просто не по кишені оплачувати часом просто божевільні рахунку, особливо, якщо площа приміщення, що обігрівається немаленька. Вихід з цього, не дуже приємного положення є – це встановлення такої техніки, як www.aeron-comfort.com. З кожним днем популярність цього технічного винаходу зростає, що пояснюється його багатьма перевагами перед іншими видами опалювальних приладів.

Раніше теплові насоси у нас в країні, як повноцінна опалювальна техніка, відомі не були, так як не могли витримувати суворі зими. Але, коли відома на весь світ компанія Mitsubishi, яка славиться своєю пристрастю до всяким корисним технічним винаходам, покликаним полегшити людям життя, випустила www.aeron-comfort.com все кардинально змінилося. Завдяки внесенню в конструкцію стандартного теплового насоса ряду змін, він став повноцінною опалювальною технікою навіть під час сильних морозів: насос зможе опалювати ваше приміщення, навіть коли на вулиці -25 градусів.

Основний принцип дії насоса – це те, що він бере енергію з природних джерел, які оточують нас всюди і доступні кожній людині. Тобто, він може користуватися ними абсолютно вільно. Так, існують теплові насоси «повітря-вода", «земля-вода», «вода-вода», «повітря-повітря». Одну зі складових теплового насоса розміщують на вулиці, закопують в землю, або ж поміщають у водойму. З кожного з трьох джерел він черпає тепло. Так, якщо це повітря, то насос закачує її в резервуар з дуже низьким тиском. Там відбувається процес «викачування» з повітря частинок тепла. Далі вони направляються в інший резервуар, де тиск вже висока, і передаються носія, роблячи його теплим. Якщо носій вода, то вона подається і в користування людині, як звичайна, побутова вода, і на циркуляцію по трубах і радіаторів, обігріваючи весь будинок. При всьому цьому насос виробляє тепло дуже швидко, витрачаючи при цьому мінімальну кількість електроенергії, а газу не витрачаючи зовсім. Це і служить причиною неймовірної економії при користуванні даною технікою.

До того ж, тепловий насос – це екологічно чистий опалювальна техніка. Оскільки вона використовує лише природні джерела, то не виділяє в атмосферу ніяких шкідливих речовин, продуктів горіння або розпаду. Тепловий насос – відмінний вибір для тих, хто піклується про навколишній світ і хоче тратити розумні суми на оплату комунальних послуг.