Зробити огорожу ділянки точно та акуратно Нерідко під час покрівельних робіт можна спостерігати таку непривабливу картину — зі скатів даху звисають кінці руберойду довжиною 1,5-2 метри. Вільні кінці покрівельного полотна необхідні, але не такої довжини — для акуратного і правильної закладення достатньо 20...30 см

Щоб дарма не витрачати www.postroil.com, розмітку смуг доцільно провести заздалегідь.

Для цього на рівній майданчику слід забити три кілочка, що імітують дах будинку: центральний кілочок 1 — коник, крайні 2 — звиси. Рулон розкочують вздовж кілочків і відрізають смугу з урахуванням припусків на закладення її кінців. Потім навпроти центрального кілочка наносять крейдою мітку 3. Аналогічно заготовляють і інші смуги.

Якщо умови дозволяють, доцільніше дати заготовленим смугах відлежатися, після чого їх згортають у подвійні www.postroil.com 4 так, щоб центральна мітка 3 опинилася посередині. У такому вигляді матеріал і подають на дах. Мітку поєднують з коньком www.postroil.com а потім розкочують руберойд по латах 5. Виходить дуже точно і акуратно. Залишається лише закрити кінці смуг.

****

Зробити огорожу ділянки точно та акуратно
Якщо ви Вирішили зробити огорожу ділянки, використовуючи металеву сітку то це правельно та сітка зварна підійде для цього краще, ніж інші варіанти, але треба дуже ретельно встановити кутові стовпи. Адже натягнута сітка прагне завалити опору. Зазвичай в таких випадках рекомендують або бетонувати підстави, або робити додаткові упори-розкоси. Останній варіант, на мій погляд, не надто естетичний. Та й забетонований стовп нерідко поступово «вилазить» назовні, а потім нахиляється і, врешті-решт, перекидається.

Можна вчинити по-іншому. Спочатку забити в землю докорінну опору 1, в якості якої підійдуть труба невеликого діаметру або www.postroil.com кутника, швелера і навіть кілька пов'язаних між собою арматурних прутків. Над землею такий «корінець» повинен виступати приблизно на 1 м. Стовп (трубу) 2 насаджують зверху на опору і забивають в землю приблизно на 1 м. Внутрішню порожнину труби після цього заливають розчином 3

Такий спосіб доцільний і в інших випадках, коли навантаження на стовпи — велика, наприклад при виготовленні воріт, хвірток та іншого.