Біотуалети для дачі який краще У випадках, коли на дачній ділянці немає центральної каналізації, дуже часто при облаштуванні санітарного приміщення застосовується біотуалет: на відміну від вигрібної ями, він відрізняється більшою компактністю і зовнішньою красою.

Найбільшу популярність одержали наступні види біотуалетів:

1. Хімічний. Відрізняється величезною різноманітністю конструкцій і форм: це може бути невеликий компактний унітаз і пристойних розмірів автономна кабіна зі всім необхідним обладнанням. Матеріалом для хімічних унітазів найчастіше виступає міцний пластик, з можливістю установки як в будинку, так і окремо. У хімічних біотуалетах є два бака: верхній, званий водним, і нижній, що служить резервуаром для накопичення відходів. Попадання відходів у нижній резервуар здійснюється шляхом змивання водою: там знаходяться хімічні реагенти, переробляючи їх в нешкідливі рідке речовина, не розточує неприємних запахів. Коли нижній бак повністю заповниться, його витягують, виливаючи накопичилася рідина через спеціальний канал. Серед переваг хімічних біотуалетів виділяється його автономність, так як при його роботі немає потреби у воді і електриці, а також каналізаційної системи. Обладнання відрізняється високою надійністю, невеликою масою і простотою у використанні. Проте слід врахувати, що для функціонування подібного біотуалету потрібно регулярне придбання хімічних реактивів.

2. Торф'яної. Даний тип біотуалету відомий тим, що в процесі своєї роботи він утворює компост, придатний в якості добрива в саду і городі. Зовні торф'яний біотуалет повністю ідентичний хімічним, нагадуючи звичайний унітаз. Використовується для переробки речовина є недорогим і достатньо простим для самостійного приготування. Торф'яні біотуалети відрізняються компактністю і невеликою вагою, що дозволяє його без праці переміщати в будь-яке місце. Пристрій повністю екологічно, так як ніякі хімічні речовини в процесі його роботи не використовуються, крім того, перероблені відходи можуть

Біотуалети для дачі який краще
бути використані в якості органічних добрив. Щоб добитися відсутності неприємного запаху, торф'яний біотуалет вимагатиме облаштування додаткової вентиляційної системи.

3. Електричний. У конструкції цього біотуалету присутній спеціальний компресор і вентилятор. Відбувається також розділення рідких і твердих відходів: останні проходять просушування за допомогою компресора до порошкоподібної форми. Рідкі речовини відводяться по каналізаційній трубі в обладнану заздалегідь зливну яму. Електричні біотуалети дуже комфортні і володіють відмінною системою очищення, у зверненні дуже прості, а споживання електроенергії знаходиться на порівняно низькому рівні.