Обладнання для свердловин Після того, як вам пробурили свердловину, необхідно відразу оснастити її необхідним обладнанням. Хоча можна цього і не робити, якщо ви плануєте лише зрідка качати з неї воду.

Інша справа, коли потрібне підключення свердловини до домашнього водопроводу.

Сайт www.vodoelitservis.ru являє обладнання, в тому числі, насоси для свердловин. При підключенні до водопроводу свердловини обов'язково знадобиться насос, причому, з накопичувачем. Власне для чого це потрібно? Просто не завжди ж ви будете користуватися краном, тому, не навіщо свердловині працювати вхолосту.

Обладнання для свердловин
Незамінну допомогу може надати і автоматична система подачі води. Її впроваджують відразу, як тільки пробурили свердловину. Але, знову ж, за бажанням клієнта і з окремою оплатою послуг.

Що стосується функціональності свердловини з насосом, то він дозволяє контролювати витрату електроенергії. Якщо, наприклад, в свердловині мало води, то він буде подавати її з накопичувача. Виходить, щось на зразок двоконтурної системи, тільки принцип інший.

Крім насоса, в комплект обладнання може входити фільтр, який буде додатково чистити воду. Він забезпечить і рівномірну подачу рідини, якщо ви нераціонально її використовуєте.

Взагалі, свердловина може працювати і від власного тиску. Але тільки в тому випадку, якщо відстань до будинку не перевищує і 5 метрів. Все, що більше цієї цифри, то вже вимагається гідравлічний насос. Додатково можна поставити клапан, у вигляді поплавця. При зниженні рівня, він відключить насос і, навпаки, при підвищенні, знову буде постачати приміщення питним джерелом.