Циркуляційні насоси Wilo Star Це найбільш затребувані насоси з сімейства Wilo з ручним трипозиційним перемикачем частоти - на них припадає левова частка продажів «циркуляційної техніки» під даною торговою маркою.

Пояснення просте - в більшості випадків саме вони прекрасно підходять для систем опалення, встановлюються в приватних будинках, котеджах як і www.impexdveri.ru.

Будь-яка з трьох швидкостей легко вибирається простим обертанням зручної ручки (яскраво-червоного кольору), розташованої на передній стороні клемної коробки. Сама клемна коробка у Wilo Star-RS 25/6 і TOP-S 25/7 EM - спеціальна герметична, підключити до неї кабель можна з двох сторін, що дозволяє кріпити її в будь-якому положенні.

Насоси стійкі до блокування потоку рідини, так що додаткова захист мотора їм не потрібно. Робочі рідини: вода опалювальних систем, водо-гліколеві розчини (домішка не більше 50 відсотків). Корпус (уліті) - чавунний, підшипники - метал-лографит, робоче колесо - поліпропілен, армований скловолокном. Цей матеріал не схильний до корозії і простий у виготовленні, не поступається по міцності нержавіючої сталі.

Під час роботи улита сильно нагрівається. Якщо це неприйнятно (не влаштовує те, що в приміщенні, де встановлений насос, сильно підвищується температура), то вирішити питання з відведенням тепла можна з допомогою теплоізоляційного кожуха. Він, до речі, спочатку вже входить в комплект TOP-S 25/7 EM. Якщо є необхідність, то таким же способом можна «теплоізолювати» і Star-RS 25/6. Нарешті, варто відзначити, що порівняно з попередніми, четырехскоростными моделями Wilo у Star-RS 25/6 і TOP-S 25/7 EM енергоспоживання знижено на 20 відсотків.

Обмеження: температура рідини: від -10 до +110 градусів Цельсія, максимально допустима температура навколишнього середовища +40 градусів Цельсія. Монтувати насоси потрібно так, щоб вал знаходився в строго горизонтальному положенні. До речі, на улите є відливи під гайковий ключ для полегшення установки.

Вартість від 3200 рублів.