Характеристики будинків з металевих каркасів Каркасне будівництво дає з'явилося у відповідь на бажання багатьох власників заміських ділянок проводити будівельні роботи самостійно, з метою економії фінансів.

В результаті виробники будівельних матеріалів стали пропонувати повнокомплектні набори, що дозволяють значно прискорити зведення будинку: в даному випадку будівництво скоріше нагадує збірку дитячого конструктора, використовуючи вже готові блоки. На початку каркасні будинки були винятково дерев'яними, проте з часом з'явилися подібні конструкції з металевого профілю.

Переваги каркасних будинків з металевого профілю:

1. Відсутність усадки. Блокова жорстка система окремих елементів дозволяє цільної конструкції зберігати первинні розміри, незалежно від проміжку часу. Це дає можливість без побоювання проводити фінішну облицювання: ніякі тріщини на декоруючих поверхнях не з'являться.

2. Стійкість до гниття. Завдяки властивостям металевого профілю подібні будівлі будуть максимально стійкі до впливу гниття. Також всередині подібних конструкцій не будуть заводитися ніякі шкідливі комахи або мікроорганізми: дрібним гризунам металеві каркаси теж не по зубах.

3. Довговічність. Через міцності і зносостійкості складових каркасів подібні будинки відрізняються тривалим терміном служби і здатність добре переносити серйозні експлуатаційні навантаження.

4. Швидкість зведення. На зведення досить великого будинку з металевого каркаса йде не більше року: в цьому плані каркасне будівництво значно перевершує звичайне, де ідентичні площі будівлі будуються не один рік.

Характеристики будинків з металевих каркасів

5. Універсальність. Металевий профіль дуже добре взаємодіє з іншими будівельними матеріалами, тому проблем з фінішною обробкою не буде.

6. Пожежна безпека. Горючі матеріали на підставі вдома не використовуються взагалі, тому загроза випадкових загорянь відсутня.

Сучасні розробники надають у вільний продаж металеві каркаси, з яких можна звести 4-х поверховий будинок. При виготовленні входить в конструкцію профілю застосовується метод холодного штампування. Подібна технологія забезпечує високу точність заявлених у схемі розмірів, що дає можливість уникнути будь-яких проблем при збиранні каркасів. В якості сировини використовують оцинковану сталь, покриту захисним покриттям з щільністю 275 г/м2.