Переваги кутового дивана В наш час популярна традиційна меблі, однак вона обмежує наше самовираження. З цієї причини все більшим попитом починають користуватися більш нестандартні рішення.

Кожен хоче, щоб в його будинку було щось яскраве, нестандартної фактури або колірного сполучення. Так, зараз все частіше споживачі звертають увагу на функціональні та оригінальні кутові дивани, про особливості яких йтиметься в цій статті. Даний предмет меблів пропонує інтернет-магазин ExWood, у якого, до речі, зараз акція – «exwood.com.ua».

Переваги кутового дивана

Особливості кутових диванів

Кутові моделі диванів вибирає не тільки прогресивна молодь, а й ті люди, яким цінний затишок, комфорт і оригінальність. По суті, всі навіть простіше, ніж здається – кутові моделі підкорюють сучасний ринок своєю нестандартною формою, функціональністю і конструкцією. Порівнюючи класичний диван з кутовим, в користь останнього можна відзначити той факт, що він дозволяє розмістити більшу кількість гостей, причому всім буде зручно і комфортно. Ще один незамінний гідність – його можна розташувати в приміщенні максимально ефективно, до того ж, ви маєте можливість закрити отже невикористаний кут. Але, варто розуміти, що компактними такі дивани не назвеш, тому їх краще не ставити в невеликих приміщеннях.

Звертаємо увагу на дрібні деталі

Сучасним клієнтам не так просто вибрати одну модель з безлічі доступних варіантів. Справа в тому, що інтер'єри у всіх різні і підібрати під нього ідеальний диван – досить трудомістка задача. До того ж, не варто забувати і про габарити меблів, тому рекомендується ретельно заміряти простір, де планується встановлювати диван, перш ніж іти його вибирати в магазин. Також варто знати ширину дверних прорізів, щоб не виникло труднощів з транспортуванням.

По суті, будь-кутовий диван зовні виглядає масивним. Сучасні виробники, щоб поліпшити функціональність меблів, оснастили такі дивани додатковим відсіком, в якому можна зберігати будь-які речі. Даний відсік знаходиться в бічній секції, куди запросто поміщається постільна білизна, ковдри, подушки і багато іншого.

Кутові дивани-трансформери

Якщо вам необхідно постійно розкладати і складати диван (ті, хто живе в однокімнатній квартирі, найчастіше, замість ліжок, вибирають саме таку меблі), то оптимальний варіант – кутова «єврокнижка». Дане рішення буде модним, стильним і сучасним. Виробники піклуються про своїх клієнтів, оснащуючи дивани спеціальними системами фіксації спинки на різних кутах. Висока технологічність дивана забезпечить вас якісним і комфортним сном.

Ще одним популярним механізмом трансформації можна назвати «дельфін». Конструкційна суть досить проста – для розкладання потрібно висунути його нижню панель і підняти її вгору. Переваги даного механізму в його простоті і надійності. Подібні моделі здатні прослужити не менше 10 років.

Якщо ваше житло не таке вже й велике, то варто придивитися до выкатному механізму. Але, на думку експертів, вибираючи такі дивани варто звертати пильну увагу на коліщатка і на те, наскільки надійні рухомі механізми (важливо, щоб метал не прогинався, а коліщатка повинні бути прогумованими).