Піноутворювач для гасіння пожеж у чому секрет ефективності Пожежа – одне з найнебезпечніших лих, оскільки несе незворотні наслідки для зовнішнього середовища. Для того, щоб попередити це явище, важливо своєчасно застосовувати заходи пожежної безпеки.

Успіх у гасінні пожеж багато в чому зумовлений правильним вибором засобів, методів, а також вмінням використовувати їх на практиці.

Основний фактор ліквідації вогнища горіння – запобігання надходження кисню. На сьогоднішній день безпрецедентним лідером в області пожежогасіння є пінний метод. Для отримання піни застосовують піноутворювачі. Цей продукт при змішуванні з водою утворює спеціальний розчин, що містить поверхнево-активні речовини, які генерують утворення піни.

Правильний вибір речовини повинен грунтуватися на особливостях воспламенившегося об'єкта. Якщо немає масштабних обсягів пального речовини, наприклад, сховища нафти, можна використовувати універсальні www.spena.ru загального призначення. З них виготовляються змочувальні розчини.

При зберіганні ці продукти не забороняється змішувати в межах свого класу.Це найбільш ефективне і надійне засіб пожежогасіння, яка вже довела свою результативність і активно використовується на практиці для забезпечення пожежної безпеки промислових об'єктів, підприємств, будинків.

Піноутворювачі дозволяють боротися з пожежами А і типу – з загорянням нафти, вугілля, деревини, бавовни, маслянистих і твердих речовин. Ці продукти абсолютно безпечні при транспортуванні і зберіганні. Піноутворювачі на основі ПАР і добавок активно використовуються для гасіння твердих матеріалів, легкозаймистих рідин, нафти і нафтопродуктів. Проте ні в якому разі не можна використовувати пінний метод пожежогасіння на об'єктах, що знаходяться під електричною напругою.

За хімічним складом піноутворювачі поділяються на протеїнові і синтетичні.

Для визначення ефективності засобів існують спеціальні нормативні показники, які дозволяють встановити якість вогнегасної матеріалу. На сьогоднішній день найбільш ефективні системи пожежогасіння, які працюють із застосуванням піноутворювачів. Придбати подібні продукти можна в компаніях, що спеціалізуються на виробництві нафтохімічних речовин. При цьому на www.spena.ru цілком доступна. Цей продукт є єдиним у своєму роді для боротьби з осередками займання нафти і нафтопродуктів. Широкий вибір піноутворювачів з оптимальним співвідношенням ціни і якості пропонує виробник ТОВ "Завод Спецхимпродукт". З застосуванням цих продуктів можна організувати належні заходи щодо пожарозащите на різних об'єктах.