Як грамотно вибрати і купити твердопаливні котли тривалого горіння Функціональність, ефективність і довговічність – основні характеристики, властиві сучасним твердопаливним котлам тривалого горіння. Серед представлених на ринку опалювальних приладів дані моделі займають гідне місце.

Вони оснащені автоматикою, що дозволяє коректно і ефективно управляти всіма робочими процесами. Приємною особливістю твердопаливних котлів є високий ККД, що досягає позначки в 90%.

Важливі аспекти грамотного вибору

Незважаючи на таку кількість позитивних якісних, експлуатаційних і технічних показників, потенційні покупці повинні з особливою ретельністю підбирати опалювальну установку. Увагу варто звернути на рівень потужності котла, а також на тип використовуваного палива.

Отже, основні моменти, які слід враховувати перед тим, як купити котли на твердому паливі тривалого горіння в магазині:

 • Необхідний температурний режим, який буде підтримуватися в приміщенні.

 • Загальна площа приміщення, яке буде опалюватися.

 • Рівень теплоізоляції.
 • Як згадувалося вище, потужність котла важлива для досягнення бажаних результатів. При виборі враховуйте, що твердопаливний котел тривалого горіння потужністю 1 кВт обігріває 10 квадратів. Виходить, що для обігріву приватного будинку загальною площею 150 квадратних метрів підійде установка потужністю 15 кВт. Отримати більш точний і грамотний розрахунок, можна, звернувшись до теплотехніку.

  Серйозного ставлення до собі заслуговує об'єм камери. У камери максимального обсягу завантаження палива відбувається зверху. Теплообмінник котла може бути виготовлений з чавуну або сталі. Дуже часто сучасні твердопаливні котли обладнуються насосами. З їх допомогою виконується примусова циркуляція води по трубах.

  Охолоджуючий теплообмінник встановлюється для запобігання можливого перегріву котла. Його можна монтувати як всередині котла, так і на виході. Пристрій відмінно охолоджує перегріту воду, а також виконує інші захисні функції. Враховуючи всі перелічені вище нюанси, можна купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні за доступною ціною і відмінними характеристиками.

  Тонкощі і нюанси

  Як грамотно вибрати і купити твердопаливні котли тривалого горіння
  Якщо в якості основного типу палива буде застосовуватися вугілля, то перевагу варто віддавати моделям із сталі. При використанні в якості палива дров, ідеальним варіантом буде чавун.

  Ще один аспект, який повинні враховувати покупці – вага котла. Він справляє безпосередній вплив на рівень вартості установки.

  Що стосується ККД, то чавунні агрегати трохи поступаються сталевим. Хоча, чавунні вироби остигають набагато повільніше сталевих аналогів.

  Важливим критерієм для сучасних власників приватних будинків є витрати на технічне обслуговування котлів, а також зручність у використанні. В інтернет магазині teplopolis.com.ua представлені твердопаливні котли тривалого горіння ціни на які доступні покупцям із середнім рівнем доходів.

  Термін служби твердопаливних котлів становить близько десяти років. Даний показник більше залежить не від справності обладнання, а від старіння техніки. На практиці котли служать більш тривалий період часу, зберігаючи свої характеристики в первісному вигляді.