Боротьба з кротами садовими Напевно, кожен власник заміського будинку, стикався з таким тваринам, як кріт, який живе під землею. Незважаючи на те, що розміри крота невеликі, все ж, він здатний доставити багато проблем господарям, а значить, потрібно вжити відповідних заходів, щоб проблема була вирішена.

Боротьба з кротами. Особливості

Потрібно розуміти відразу, що dez-express.ru є складним процесом, а значить, потрібно поставитися до цього питання, як можна серйозніше. Тільки так ви зможете назавжди вирішити подібну проблему. Взагалі треба розуміти, що це не тільки складний, але і не дуже доцільне заняття.

1. У тому випадку, якщо ви станете зволожувати грунт, то ви зможете, вести боротьбу з кротами, обов'язково враховуйте це. Це робота ідеально підійде для тих ділянок, земля на яких є щільною, тобто не розпушеним.

Боротьба з кротами садовими
Боротьба з кротами садовими

2. Не забувайте, що саме кроти володіють прекрасними і розвиненими органами нюх, а значить, якщо ви станете використовувати деякі рослини і речовини, то знайте, що завжди можна відлякати кротів, а значить, враховуйте цей варіант обов'язково.

3. Сьогодні у продажу можна зустріти і спеціальні відлякують шумові пристрої, які також можна використовувати для реалізації даної проблеми. Вам обов'язково варто придбати такі пристрої, тільки в цьому випадку, ви зможете назавжди позбутися кротів, не зустрічаючи їх на своїй дачній ділянці.

Боротьба з кротами садовими
4. Звичайно ж, якщо у вас розвинена фантазія, то завжди можна зайнятися створенням механічних пасток, на які обов'язково трапляться кроти, тим самим можна позбутися від них, без особливих проблем.

Але якщо вам невідомо, як виготовити такі пастки, то знайте, завжди можна розмістити під кротовим ходом, спеціальну трилітрову банку, прикриваючи її зверху, адже світло може налякати крота. Як тільки тварина починає рухатися з цього ходу, воно падає в банку, після чого не зможе вибратися.

Висновок

Так що, вирішуйте, який з цих методів боротьби з кротами, підходить вам ідеально, їм і скористайтеся, тоді ви більше не побачите цих тварин на вашій ділянці.