Самостійне будівництво будинку у чому вигода Будівництво будинку самостійно обійдеться реально вигідніше в порівнянні з придбанням готової будівлі на ділянці, і як мінімум удвічі дешевше. Незважаючи на кризу, варто відзначити, що ціни на об'єкти нерухомості як і раніше залишаються непомірно високими.

Тому багато хто прагне обзавестися власним будинком, оскільки часто будівництво обходиться дешевше, ніж покупка квартири.

Придбання ділянки за відсутності комунікацій коштуватиме суттєво дешевше будинку, порівнянного з даною площею і вже з прокладеними мережами.

Такого виду пропозиції на ринку можна віднести до суперекономними, і коштують такі землі недорого, оскільки власник надалі буде вкладати кошти не тільки на прокладку комунікацій, але і в облаштування селища. Також якщо знадобиться яка-небудь прибудова, то теж треба задуматися про те, які матеріали потрібно докупити.

Навіть продаж бетономішалок на сьогоднішній день піднято до не дуже дешевого рівня, і щоб продовжити будівництво, необхідно розрахувати конкретну суму, на яку обійдуться матеріали і допоміжні та супутні товари.

Безумовно, з точки зору того, що ви хочете вселитися моментально, будинки супереконом є самим довгограючим варіантом. Проте одночасно з тим він є все ж менш витратним, оскільки в будівництво вкладати кошти можна поетапно, у міру того, як з'являються вільні кошти, зменшивши навантаження сімейного бюджету. Це по ідеї ті самі шість соток, які розподілялися між громадянами для розведення садів та городів і які витіснені селищами і побудованими будинками під ключ.

При виборі будівельних матеріалів професіонали радять враховувати основні особливості – вартість матеріалів, роботу з ними, оцінити їх довговічність і екологічність. Також варто дивитися на витрати з точки зору економії, наприклад, можна купити вишку туру через якийсь час, поки взявши її в оренду. До того ж вибирати матеріали потрібно в залежності від того, який архітектурний проект буде використовуватися для будівництва вашого будинку. Не кожен матеріал здатний втілити дизайнерську ідею.

Не забудьте подивитися проекти, які вже реалізовані будівельною бригадою. Поговоріть по можливості з попереднім замовником, робіть замовлення лише на ті види робіт, аналоги яких вам вже довелося побачити, інакше ви можете втратити час або заплатити за непотрібний матеріал.