Монтаж вентиляції на житлових, промислових і комерційних об'єктах ТК Прогрес пропонує повний спектр послуг з облаштування систем вентиляції, аспірації, кондиціювання та ін. Ми зробимо клімат вашого життя комфортніше і безпечніше.

Монтаж вентиляції – це складна і специфічна робіт, що вимагає професійного підходу. По-перше при розробці проекту слід враховувати специфіку об'єкта. Монтаж вентиляції в житловому будинку відрізняється від встановлення вентиляційної системи промислового гіганта і комерційного центру.

Хоча основне завдання вентиляційної системи (незалежно від функціоналу об'єкта) це забезпечення провітрювання приміщення, виведення відпрацьованого і нагнітання (поставка) свіжого повітря в будівлю.

Монтаж системи вентиляції це не факультатив, який залежить від побажання замовника. Це обов'язкова умова при введенні в експлуатацію будівлі будь-якого типу і призначення.

При цьому tkpss.ru ґрунтується на абсолютно наукових розрахунках. При розробці проекту системи, її розташування враховуються багато факторів як внутрішні, так і зовнішні.

Монтаж вентиляції та кондиціювання повітря в житлових приміщеннях не менш складний ніж при установці промислових систем. Від якості роботи системи залежить здоров'я і самопочуття мешканців, відповідно все обладнання повинно бути сертифіковане і допущено до використання. А самі роботи по установці повинні проводитися відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

Монтаж вентиляції і кондиціонування в офісах і приміщеннях комерційного призначення дозволять забезпечити комфортні умови для роботи співробітників або перебування в приміщенні відвідувачів, клієнтів і покупців.

Про якому б вигляді tkpss.ru не йшла мова, існує обов'язкова послідовність проведення робіт, яка починається з:

- розробки загальної схеми вентиляційної системи
- розрахунку вентиляції для підбору обладнання та розробки проекту
- проектні роботи (розробка документації)
- демонтаж застарілої або вийшла з ладу системи (якщо потрібно)
- монтаж вентиляції згідно з проектом
- пусконалагоджувальні роботи (випробування системи і введення в експлуатацію)
- сервісне, гарантійне і технічне обслуговування системи вентиляції

Ми виконаємо всі перераховані вище роботи і здійснимо монтаж системи вентиляції швидко і за доступною ціною.

При цьому ми гарантуємо поставку обладнання від провідних виробників, а так само його удосконалення або доукомплектацію на власному виробництві.

Докладніше про нас і наші можливості – на сайті компанії http://tkpss.ru/