Металевий сайдинг особливості монтажу Облагороджування фасаду за допомогою металевого сайдинга – це, без всякого сумніву, досить міцний і надійний захист будинку на довгі роки. Адже він, у порівнянні зі своїм вініловим аналогом, не тільки абсолютно не вицвітає на сонці і не деформується навіть під значними механічними впливами, але ще і припускає можливість використання додаткового утеплювача.


Послідовність монтажу сайдинга

Спорудження каркаса

По своїй суті, процедура споруди подібної конструкції виконується практично аналогічним способом, як і у випадку з гіпсокартоном і вагонкою, правда, самі направляючі профілі, в подібній ситуації, зазвичай монтуються відразу ж після закінчення робіт по облаштуванню покрівлі. При цьому крайні несучі профілі тут, як правило, обов'язково монтуються суворо вертикальному положенні і як можна ближче до кутів обшиваемой поверхні. Що стосується інших профілів, то вони в такий решетування зазвичай монтуються строго горизонтально, між вже встановленими кутовими профілями, з кроком приблизно в 50 см, для максимально зручного прокладання утеплювача.

Монтаж додаткових декоративних елементів

На даному етапі, як правило, зазвичай здійснюється установка спеціальних капельників, службовців для відводу вологи, а також проводиться монтаж кутових елементів і кінцевих і з'єднувальних накладок. Правда, при цьому, для того, щоб у майбутній обшивки не виникло ніяких відхилень від основної площини, перед початком установки цих елементів дуже важливо буде за допомогою спеціального лазерного рівня максимально точно виставити нульову позначку. Сама процедура кріплення всіх внутрішніх і зовнішніх кутових елементів, в подібній ситуації, зазвичай здійснюється з допомогою особливих саморізів зі спеціальними прес-шайбами.

Безпосередній монтаж самого сайдинга

Металевий сайдинг особливості монтажу
Установка самих сайдингових панелей, в подібній ситуації, здійснюється лише виключно після монтажу всіх кутових елементів. Після безпосереднього заклади самої першої панелі за вже закріплені куточки, під неї обережно підводиться притискна планка, з подальшим кріпленням самої панелі. Тут, правда, відразу слід зауважити, що саме перша панель якраз і задає тон всій подальшій обшивці, а значить, її встановлення потрібно обов'язково здійснювати строго по рівню. Що стосується монтажу всіх інших сайдингових панелей, то вони, як правило, просто по черзі заводяться за кутові елементи, вставляються в паз нижній ламелі і, природно, з верхньої сторони надійно прикріплюються до каркаса.