Будуємо будинок з компактною плануванням

Традиційний садибний житловий будинок з виразним силуетом даху може стати відмінним місцем для постійного проживання сім'ї з 3-4 осіб. Вхід у будинок — через крите www.postroil.com, яке разом з в'їздом в гараж орієнтоване в одну сторону.

Будуємо будинок з компактною плануванням
Планування будинку — компактна і економічна. Широкий набір приміщень, їх зручне розташування і значні площі забезпечують високий рівень комфортності.

З передпокою ви потрапляєте у велику вітальню з триметровим www.postroil.com, створює відчуття надзвичайної простору в кімнаті. З одного боку до вітальні примикають апартаменти господарів — спальня, гардеробна і велика ванна з подвійний раковиною, а з іншого — кухня і кімната для сніданку, відокремлені один від одного стійкою бару. В кухню також можна потрапити через гараж і комору, що дуже зручно.

Зліва від передпокою — дві спальні з загальною ванною, дозволяють прийняти гостей, які можуть затриматися в будинку на кілька днів. З основного приміщення будинку — вітальні передбачений окремий вихід на www.postroil.com. А якщо вам потрібно titansouth.ru рекомендую замовити його тут titansouth.ru

Площа будинку — 127.8 м2