Збірні і стаціонарні басейни Власний басейн у більшості асоціюється з привілеєм заможних і багатих людей. Звичайно для того, що побудувати і утримувати басейн потрібні деякі вкладення, а також каналізація для дачі та очисні системи, які можна замовити тут serviseco.ru, але це не означає, що повинні бути витрачені величезні матеріальні кошти.

У власника власної дачі є всі можливості обзавестися такою розкішшю, як власний басейн. На Заході, приміром, вважається безглуздим придбання дачної ділянки без басейну біля будинку.

Враховуючи кліматичні особливості російських широт, звичайно, доцільніше спорудити басейн в будинку, а не на відкритому повітрі. В іншому разі відкритий басейн можна буде використовувати протягом року всього лише 2-3 місяці. Басейни поділяються на два основні типи - це стаціонарні і збірні. Басейн збірного типу традиційно вважається американським винаходом, а не європейським.

Такий басейн можна зібрати всього за півгодини, а далі насолоджуватися купанням. Розбір збірного басейну займає стільки ж часу. Його можна зберігати в коробці в зимовий період. Висота таких басейнів для дітей становить 75 см, для дорослих - від 92 до 105см.

Приблизна місткість води www.postroil.com може доходити до 8 тонн. Конструкція таких басейнів елементарна. На рівній території розташовуються ПВХ труби. На них встановлюється спеціальна тканина з поліпропілену, яка оброблена вінілом. Тут не використовується метал або які-небудь жорсткі поверхні. Після того як закручені спеціальні болти, басейн готовий до використання.

Можна сміливо приступати до плавання. В комплект збірного басейну зазвичай входять насос, установка для фільтрації, яка або вішається, або ставитися на бортик. Також в комплект входять шланги і схожі на трап сходів. На відміну від збірних, стаціонарні басейни - конструкції складні, але найбільш якісні.

Збірні і стаціонарні басейни
Тут ціни варіюються від 10000 доларів і вище, в залежності від площі і типу басейну. Але якщо власник ділянки бажає побудувати басейн самостійно, то вартість буде набагато менше. Найпростіший варіант - це вирити котлован.

Потім просто зміцнити його і здійснити гідроізоляцію. Наскільки міцним буде котлован, настільки довговічним виявиться ваш www.postroil.com. При бажанні, котлован можна покрити парникової А потім засипати плівку піском, для того щоб захистити її від пошкоджень. Якщо ж котлован забетонувати, оформити плиткою і провести необхідне www.postroil.com, то він буде служити декільком поколінням.

Існують і www.postroil.com готові, виконані з пластмаси шляхом лиття під тиском. Вони не мають практично ніяких недоліків, крім як невеликих розмірів і вартості астрономічних порядків. Можна також влаштувати басейн на відкритому повітрі, доповнивши його навісом та тимчасовим утепленням, таким чином, продовживши час її використання протягом року.