Від вибору кольору для інтер'єру залежать почуття і емоції людини. І вибір колірного рішення для ванної кімнати не виняток.

Але для колірного дизайну даного приміщення потрібно більш серйозний підхід, так як, по-перше ванна це вологе приміщення, по друге у ванній зазвичай невеликі розміри. Тому щоб ванна не здавалася надто маленькою, незатишною і сиру необхідно правильно підібрати кольори для оздоблення інтер'єру.

Мирсаев Иршат Рамилевич

Ну, природно, при виборі кольору для ванної кімнати слід для початку відштовхуватися від розмірів кімнати. Зробити кімнату більше, візуально розширити її можна за допомогою світлих тонів.

Колір ванної кімнати, який вибрати

Наступним кроком буде вибір кількості кольорів і відтінків. Використовувати необхідно не більше шести кольорів і відтінків, але і не менше трьох. Запам'ятайте, що меблі у ванній не повинна зливатися одночасно з підлогою та стінами, оскільки тоді буде складатися відчуття порожнечі.

На думку дизайнерів, оптимальним варіантом буде використання трьох кольорів в інтер'єрі. Для великих поверхонь слід взяти світлі і середні тони, а для того, щоб зробити якісь акценти — темні тони або найяскравіші.

Вибираючи меблі у ванну на домотека.цом.уа/сантехніка, варто звернути увагу на розміри ванної кімнати. Щоб візуально збільшити її вибирайте меблі білого кольору або інших найсвітліших тонів. Темні відтінки будуть робити приміщення ще менше.

Найпопулярнішим кольором для оформлення ванної кімнати є помаранчевий. Гармонійно буде виглядати, якщо з помаранчевим поєднувати зелений, білий, кремовий або синій кольори.

Також дуже вдалим буде використання персикового кольору. Використовуючи його, не буде створюватися відчуття тиску стін.

Ще одним кольором, який досить часто можна зустріти в дизайні ванної кімнати є зелений. Цей колір більше підходить для тих кімнат, де люди відпочивають, так як він має заспокійливий характер.

У колірному рішенні ванної кімнати невеликих розмірів можна порадити віддати перевагу синьому кольору. Приміщення, в якому використовується велика кількість синього кольору, створює враження більш просторого.