Сьогодні відомо безліч підлогових покриттів. Серед них паркетна дошка – один з найкращих варіантів. Така дошка являє собою кілька шарів деревини, часто різних порід.

Если вас интересует мебель под заказ, стоит заглянуть на этот сайт mklass.kiev.ua вы найдете Мебель под заказ отличного качества и по доступной цене.

Породи дерева для паркетної дошки дізнайся яка краще

Підстава дошки часто виконують з хвойних порід – досить міцне дерево, але при цьому недороге. Верхню частину паркетної дошки воліють виконувати з дерева цінних порід. Частіше зустрічається паркетна дошка з дуба, клена, ясена, венге, бука, граба, берези, горіха.

Оптимальна порода дерева для паркетної дошки – дуб. Такий матеріал дає широкий вибір кольорів і фактур. Паркетна дошка фіне арт флоорс з дуба представлена не одним десятком можливих відтінків. Дуб відрізняється високою твердістю, тому така паркетна дошка дуже довго служить і не деформується під важкої меблями.

Висока міцність дуба робить його однією з довговічних порід дерева – для підлогового покриття цей фактор дуже важливий. У дуба низька гігроскопічність, тому паркетну дошку з такого дерева можна використовувати навіть у приміщенні, де підвищена вологість, наприклад, в кухні.

Ще один прекрасний матеріал для паркетної дошки – ясен. Він володіє схожими з дубом властивостями і відрізняється широким вибором кольорів.

Якщо говорити про міцності, то відмінними показниками також відрізняються клен, бук і модрина. Кленова паркетна дошка відрізняється світлою гамою кольорів. Бук приваблює не тільки міцністю, але і червонуватим відтінком, що надає покриттю більш дорогий вид.

В еко-стиль в інтер'єрі відмінно впишеться паркетна дошка з бамбука. Він міцний, екологічно чистий, природний.

Паркетна дошка – міцне підлогове покриття, яке відрізняється своєю екологічністю і здатністю «дихати». Це відмінний варіант і в офіс, і в квартиру або заміський будинок.