Гільйотинні ножиці - це не єдиний інструмент для різання металу. Але на практиці легко переконатися, що даний агрегат набагато продуктивніше, ніж інші пристосування. Різати метал газом, пильними дисками або полотнами виходить довше і не так зручно. Тому якщо ви плануєте створити своє металообробне підприємство, то гільйотина життєво необхідна.

Если вас интересуют фотки, стоит заглянуть на этот сайт vdojkah.info вы найдете фотки здесь отличного качества.

  • на виході виходить якісний рівний рез, що складно отримати за допомогою інших пристосувань
  • безпеку роботи на цьому пристрої значно вище, ніж при застосуванні інших способів, а в умовах великого підприємства це особливо важливо гідравлічна гільйотина є пристроєм підвищеної надійності

Чому ж гідравлічна гільйотина вважається одним з найнадійніших інструментів?

Основа конструкції гільйотинних ножиць на гідравліки - це зварна сталева рама. Завдяки їй верстат стає особливо жорстким і стійким до вібрацій. Міцність пристрою доповнюється надійно зафіксованими ніжками, гідроциліндрами і заднім упором. Ці ж пристосування допомагають домогтися точності і стабільності функціонування. Потужність і стійкість пристосування забезпечує простоту різання навіть особливо товстих металевих листів, а з тонкими справляється взагалі без праці.

Гідравлічна гільйотина це вельми масивне пристрій. Саме тому вона має велику міцність. Проте, не дивлячись на уявну громіздкість, апарат видає точний рез. Це відбувається завдяки задній лінійці, яка вмонтована в агрегат. Вона допомагає не робити помилок при отмерке і відрізку матеріалу. Експлуатувати верстат може навчитися кожен, в процесі немає особливих складнощів.

Відмітна риса гідравлічної гільйотини - спосіб закріплення листів металу. Спеціальні циліндри утримують матеріал по всій довжині. За допомогою цієї системи використання інструменту стає ще безпечніше. Такий пристрій також оснащується системою захисту від перевантаження. Найсучасніші і дорогі апарати оснащуються і програмним забезпеченням. За допомогою цієї опції можна зберігати параметри обробки різних типів матеріалу.


Як вибрати гільйотину, орієнтуючись на обсяги виробництва.

Тип обладнання вибирається залежно від характеру матеріалів і обсягів виробництва. Проте, на великих виробництвах використовувати недорогі механічні пристосування занадто трудомістким. На великому підприємстві гідравлічний верстат успішно замінить ручний інструмент, причому працювати на ньому буде набагато швидше і зручніше. Ручний гільйотиною можна різати метал до 1,5 мм. Гідравлічний же верстат легко впорається з матеріалом до 2 см, в залежності від типу металу.

Будь-яка гільйотина працює на однаковому принципі: лист металу кладуть на підставу, а відрізання виконується при опусканні верхнього ножа. Головна відмінність верстатів в тому, яке зусилля прикладається під час різання і в швидкості роботи верстата. Якщо у вашому виробництві не планується робота з товстим металом, а різка буде вимагатися тільки епізодично, то купувати масивний дорогий агрегат недоцільно. В такому випадку можна легко обходитися ручним механізмом. Незважаючи на те, що гідравлічні пристрої є більш сучасними, ручні і механічні теж залишаються затребуваними в різних виробництвах.

Останнім часом намічається тенденція до переходу на автоматичне виробництво, тому все більше набирають популярність апарати з програмним забезпеченням, як ручні, так і гідравлічні. Гідравлічна гільйотина на комп'ютерному управлінні - це найостанніше покоління такого обладнання. У виробництві остаточно виключений людський фактор, отже, значно збільшується рівень безпеки, і сильно економляться кошти на організацію праці. З цієї причини все більше підприємств прагнуть придбати автоматичне обладнання.

Вибирайте те, що для вас доцільніше

Перед покупкою складного дорогого устаткування не забувайте, що це складна техніка, і вона час від часу вимагатиме дорогу заміну комплектуючих і ремонт. А ось ручний верстат простий і майже ніколи не зажадає великих витрат. У цьому полягає перевага ручних пристосувань в порівнянні з гідравлічними.

Але в першу чергу при покупці цього інструменту треба орієнтуватися на тип матеріалу, з яким ви плануєте працювати.

Компанія «Х-Профіль» продає різні типи гільйотин і дає консультації щодо доцільного вибору даного складного технічного агрегату. Від правильного вибору інструменту залежить якість виробів на виході, але вибирати цей агрегат необхідно з позиції доцільності. Звертайтеся за консультацією прямо зараз на сайті.