Ви платите тільки ту суму, яку вам озвучив оператор і не рубля більше.

  • Важливий слов'янський персонал

Всі співробітники нашої компанії проходять стажування та курси підвищення кваліфікації.

Оплату приймаємо тільки ПІСЛЯ надання послуги.

Если вас интересует уборка квартир, стоит заглянуть на этот сайт www.chistaya-sila.ru вы найдете уборку квартир отличного качества и по доступной цене.

Використовуємо виключно сертифіковані європейські миючі засоби.

Несемо матеріальну відповідальність за надання послуги. Нам довіряють вже більше 260 клієнтів.

Наше унікальне пропозиція

  • Тільки ми стираємо багаторазову ганчір'я і застосовуємо одноразову.

Ми дбаємо не тільки про чистоту, а й здоров'я наших клієнтів.

Для нашої компанії немає сезонності. Якщо Вам необхідно відмити вікна, фасади, балкони, скління, лоджії - Ми готові це зробити навіть в зимовий час.

  • Тільки професійний інвентар і миючі засоби.

Відмінністю професійних засобів для чищення полягає в тому, що концентрату необхідно меншу кількість, ніж побутових засобів. Це дозволяє нам не тільки домагатися відмінних результатів, а й економити бюджет замовника.

  • Даємо гарантію на видалення запахів при збиранні приміщень.

Це особливо актуально для прибирання після пожежі, ремонту або потопу.

Клінінгові послуги - компаніям і приватним особам

Клінінгова компанія "Альф" надає широкий перелік послуг в сфері клінінгу

Не дайте безладу зіпсувати вам настрій. Прибирання після заходів дому та в офісі, генеральне прибирання після ремонту будь-якого масштабу. Навіть стандартний суботник, який забирає у вас купу часу, стане для нас щасливим замовленням. Наші співробітники з радістю приймуть роботу і з піднесеним настроєм виконувати свої прямі обов'язки - клінінг.

  • Час, що звільнився ви з упевненістю можете залишити для більш важливих справ

Наша клінінгова компанія справляється з будь-якого поставленого завдання швидко, ефективно, комфортно. Ви можете не згадувати про важкий пилосос і мокру ганчірку. У нашому арсеналі є всі необхідні набори для клінінгу, включаючи професійну імпортну техніку, яка допомагає в процесі очищення меблів, миття вікон, полірування підлоги і багато іншого цікаве і чисте.

У будь-якій справі встановлюється рівень професіоналізму. Співробітники клінінгової компанії «Альф» підходять до своєї роботи з душею і точними знаннями. Відповідально підбирають засоби і матеріали для кожного окремого замовлення. Вивчають хімічні препарати і їх вплив на різні матеріали (ламінат, шкіра, дерево і т.д.)

Нове обладнання, фірмові чистячі і миючі засоби, перевірені на шкідливість і підходять до використання в приміщеннях з людьми.

Вам вимагає допомогу в миття вікон або ви хочете розібрати складське приміщення? Нам не важливий рівень складності завдання, нам важливі ви і ваша усмішка від фіналу роботи. Проявивши увагу і терпіння до будь-якого завдання, клінінгова компанія «Альф» підійде з повною відповідальністю.