Дизайн інтер'єру

Дизайн, проектні роботи

Поспішаю залишити свій позитивний відгук про Анну. Фронт робіт - дизайн-проект двокімнатної квартири в сталінському будинку. До позитивних якостей Анни хотілося б віднести орієнтованість на клієнта, вміння почути і зрозуміти побажання, навіть якщо вони у самого замовника іноді Вира дружини нечітко.

Если вас интересует дизайн интерьера, стоит заглянуть на этот сайт lakimaster.ru вы найдете дизайн интерьера отличного качества и по доступной цене.

При цьому, Анна гранично коректно поводиться з замовником, не ставлячи порожніх питань "з цікавості". Робота виконується чітко в обумовлені терміни, пунктуальності Ганні не позичати. Як професіонал Анна однозначно відбулася, тому можу сміливо порадити її друзям і знайомим. далі

 • Електромонтажні роботи, малярні, штукатурні роботи, плиточники

  Віталій Олександрович виконував ремонт ванної кімнати. Мені дуже сподобалося: і як людина хороша, нормально з ним попрацювали, умови роботи були не найлегші, ми завжди були вдома - і коли він йшов, ми починали інспектувати роботу. Це було прискіпливо, це було для нього далеко нелегко, але він дуже гнучко і м'яко до цього підійшов - гідно виконав всі взяті зобов'язання. Щиро Дякую!
 • Сантехніка, малярні, штукатурні роботи, плиточники

  У нас склалося виключно позитивну думку про майстра! Ігор вклався навіть раніше срока.Все зробив добре, дуже акуратно, відповідально підійшов до всіх питань, врахував всі наші пожеланія.Ми дуже задоволені! Найвища оцінка майстру! Спасибо большое, ми, безумовно, будемо ще до вас звертатися!
 • Ландшафтний дизайн, сантехніка, електромонтажні роботи

  Майстер виконав збірку шафи і обробку стіни пластиковою панеллю. Все в порядку. Я дуже роботою задоволена. Рекомендую як обов'язкового, пунктуального, ввічливого майстра. З ним легко. Він знає свою справу. Виконав роботу бездоганно. Я дуже задоволена майстром і сервісом компанії.
 • Ландшафтний дизайн, дизайн

  Спасибо большое Тамарі за виконану роботу! Дизайн проект рухався нешвидко, але Тамара завжди з увагою ставилася до наших сумнівам і побажанням. Підібрала меблі, колірну гамму для всієї квартири. Запропонувала цікаві рішення по світу. Підібрала які - то фантастичні двері! Після закінчення роботи виконала креслення, які повинні допомогти в реалізації цього проекту. Ще раз, спасибі велике.
 • від 1000 до 1500 / кв.м

 • Виїзд до клієнта Санкт-Петербург 
  Ленінградська область 

На відмінно провела роботи з художнього розпису, рекомендувати можна, тому що крім свого завдання людина виконувала більше: завжди йде на якісь побажання клієнта щось доробити, переробити завжди відгукується, тобто тільки позитивні відгуки, ніяких проблем не виникло.

 • Дизайнер інтер'єрів, декоратор. Чотири роки був штатним дизайнером інтер'єрів в компанії Ікеа. Надаю послуги по дизайну і оформлення інтер'єрів. Створення дизайн проектів з меблів Ікеа і не тільки. 

  Спасибо большое Ксенії за відмінну роботу! Дуже швидко і професійно виконала свою роботу. Дуже влучне попадання в бажаний результат замовника)
 • Сантехніка, кошторисні роботи, електромонтажні роботи

  Ванна кімната вийшла весняна, радісна, що дуже важливо в кілька депресивному місті, з нашим ленінградським кліматом. Основне завдання була позбутися грибка, цвілевих відкладень. Зараз про це рано говорити, хоча для цього було зроблено чимало, починаючи від обробки різними хімікатами, примусової вентиляції, протирання різними мастиками і, нарешті, укладання кахлю. Час покаже. В іншому, ремонт перевершив наші очікування. По-перше, все дуже швидко, чітко, без затримок. Робота Олександра Сергійовича вище всяких похвал. Чесний, без зайвих розмов, все ясно, чітко пояснював, якщо в цьому виникала необхідність. По-друге, майстер - екстра класу, все робив акуратно, надійно, з мінімальними втратами. Наше убозтво перетворилося в чисте, комфортне, приміщення, де можна в будь-який момент задовольнити свої гігієнічні, естетичні та інші наші потреби. Вартість послуг відповідала результату. Так, звичайно, рекомендую друзям.