Екстер'єр будинку найбільш поширені рішення Зовнішній вигляд будинку – це, без всяких сумнівів, візитна картка як безпосередньо для гостей, так і для всіх оточуючих. Саме тому, до підбору найбільш підходящого стилю екстер'єру для дому, звичайно ж, обов'язково слід підходити з максимальною відповідальністю і вкладати в цю справу всю свою душу.


Варіанти екстер'єрного оформлення будинку

Екстер'єрне оформлення в стилі прованс

Даний стиль, як відомо, це одне з окремих напрямів стилю «Кантрі», коріння якого перебувають у Франції. Основна відмінність справжнього стилю кантрі від даного напрямку полягає в тому, що в першій ситуації при оформленні екстер'єру зазвичай переважають тільки досить теплі тони, а другий варіант набагато більшою мірою тяжіє до досить яскравою і прохолодною панелі. Обходиться облагороджування будинків у подібному стилі, як правило, досить недешево, так як обробка всіх стінових поверхонь за допомогою істинно природного або хоч навіть декоративного каменю – справа неймовірно дорога.

Екстер'єр у стилі традиційної класики

Екстер'єр будинку найбільш поширені рішення
Сьогодні класику вже навряд чи можливо назвати нудним стилістичним напрямком. Адже завдяки можливості імпровізувати, у сучасних дизайнерів, зараз, з'явилася прекрасна можливість створювати вельми оригінальні варіанти екстер'єрів, з повним збереженням основної теми напрямки. У процесі створення таких екстер'єрів найчастіше застосовують природні матеріали, а в якості основного кольору використовують пастельні і досить легкі відтінки.


Оформлення екстер'єру в стилі шале

Цей, досить романтичний напрям, зараз стало користуватися досить солідною популярністю. Правда, тут, природно, набагато краще з самого початку проектувати споруда в даному конкретному стилі, хоча, при цьому, і навіть вже повністю готові будинки, при бажанні, цілком можливо без особливої праці оформляти у подібному напрямку. Основні риси цього стилю – це виконаний з каменю цоколь, зведені з деревних матеріалів стіни і двосхилий великий дах.

Екстер'єрне оформлення в російській стилі

Подібний напрямок, що цілком природно, найбільшою мірою підходить винятково для екстер'єрів дерев'яних будівель. Обумовлено це тим, що основна особливість таких дерев'яних будівель полягає в обов'язковій присутності в них безлічі всіляких різьблених елементів (перил, рам тощо), які як раз і є головними складовими істинного «Російського стилю».