Проектування будівель та споруд в Новосибірську Зайнятися проектуванням свого майбутнього об'єкта, необхідно для максимально оптимальної функціональності будівлі і правильного розрахунку його економічної рентабельності.

Якщо при будівництві, такі важливі аспекти ігноруються, то це призводить до несподіваних фінансових витрат і перебудові готових елементів будови. Існує цілий ринок послуг, на чолі якого стоїть ercs.ru. Навіщо потрібен проект? - Пам'ятайте, що у разі порушень будівельних норм і порушення умов проекту з вини будівельників, судова експертиза встане на сторону замовника, при наявності проекту.

Як замовити архітектурне проектування

Для того щоб убезпечити свій об'єкт від затягування термінів і отримувати точні дані про кожному аспекті проведених робіт, зверніться в проектну майстерню. ercs.ru – вже сталий і відточений у своїх діях ринок, тому знайти дійсно гарну команду професіоналів не складе праці. Досить буде побачити портфоліо обраної майстерні, і відразу стануть відомі всі побудовані проекти за їхніми матеріалами. Можна відразу довідатися про рівні якості цих проектів і переконатися в компетентності бюро.

Отримання документів проекту та їх функції

Проектування будівель і споруд містить у собі виконання різні галузі будівельних завдань. В стандартний список проектних документів входять:

• АР (документація архітектурного розділу) – основний документ з технічними даними будинку, тут знаходяться плани кожного поверху, план підвалу, влаштування покрівлі, лінія фасадів і специфікації дверних, віконних прорізів, а також вентиляції;

• КР (конструктивний розділ) – узгодження загальної конструкції поверхів будинку з планом фундаменту, специфікації самого фундаменту;

• ІР (інженерний розділ) включає в себе документацію про внутрішніх мережах, для позначення каналізації, проводки та пристрої газопроводу, частини цього документа складається профільними службами;

• визуализированная 3D-модель проекту є найбільш корисною частиною проекту для клієнта з точки зору подачі інформації, ви будете мати точне уявлення про те, як саме буде виглядати ваш об'єкт наочно.

Архітектурно-будівельне проектування потрібно для побудови дійсно якісного будинку. Не нехтуйте уважною розробкою проекту професіоналами, щоб уникнути фатальних технічних помилок і прорахунків бюджету об'єкта.