Сумка – необхідна в побуті річ, в тому числі і для чоловіків. Без неї сучасному жителю міста просто не обійтися.

Детальніше: Сумки мужские

Як проводиться вивезення снігу Погода взимку нам підносить стільки сюрпризів, що потім на весь рік вистачає. Кількість снігу, інший раз, перевищує всі показники.

Трапляються і казуси, весь зимовий період, починаючи з листопада, практично немає опадів, погода вітряна і холодна.

Детальніше: Як проводиться вивезення снігу

Грамотний вибір зварювального обладнання Вибір зварювального обладнання є досить непростою справою. Насамперед, потрібно визначити коло завдань, для виконання яких воно набувається. Одна справа, якщо зварка купується для роботи з алюмінієм, а інша, якщо вона береться для роботи з товстої сталлю.

Детальніше: Грамотний вибір зварювального обладнання

Керівництво по фарбування металевої труби Відомий факт, що найбільше металеві вироби бояться корозії. Особливо це стосується металевих труб, які використовуються в трубопроводах холодної води: постійно збирається на їх поверхні сприяє інтенсивному іржавіння.

Детальніше: Керівництво по фарбування металевої труби

Що таке ЕМ-препарати, і як їх готувати Однією з останніх новинок серед добрив для рослин на дачі є препарат ефективних мікроорганізмів – дріжджових, ферментирующих, молочно-кислих, фотосинтезуючих бактерій, що сприяють прискорення розкладання органічного і оздоровлення грунтової мікрофлори.

Детальніше: Що таке ЕМ-препарати, і як їх готувати

Посадка рослин вздовж паркану основні рекомендації Дуже часто декоративне оформлення забору вислизає від уваги дачників, а адже недоглянуте огорожу здатне зіпсувати зовнішній вигляд всієї ділянки. Якщо огорожу не дуже гарне, зовсім необов'язково його міняти: подібна проблема може бути вирішена озелененням.

Детальніше: Посадка рослин вздовж паркану основні рекомендації

Популярні моделі 25-тонних автокранів для оренди Сучасний ринок автокранів представляє безліч моделей з різною вантажопідйомністю. Найбільш затребуваними на сьогодні є крани, вантажопідіймальність яких становить 25 тонн.

Детальніше: Популярні моделі 25-тонних автокранів для оренди

Hansgrohe Raindance Rainmaker Сезон дощів був відкритий навесні цього року на міжнародній виставці у Франкфурті світовим брендом Hansgrohe. Новий стельовий душ Rainmaker — «виходець» з творчої лабораторії дизайн-бюро Phoenix Design був відзначений призом IF Design Award 2005 — свого роду «Оскаром» в області промислового дизайну.

Детальніше: Hansgrohe Raindance Rainmaker

Основні помилки при зварюванні пластикових труб З появою пластикових труб істотно полегшився процес самостійного монтажу трубопроводів у приватних домоволодіннях. Для з'єднання окремих фрагментів пластикового трубопроводу можуть застосовуватися як спеціальні з'єднувальний муфти, так і метод зварювання.

Детальніше: Основні помилки при зварюванні пластикових труб

Лазерне різання На відміну від різання металу ацетиленом, лазер знижує механічну дію на поверхню матеріалу. Його використовують для серійної крою заліза, коли потрібно оперативність виконання роботи.

Детальніше: Лазерне різання