Застосування вугільних (сорбційних) фільтрів: 
для очищення припливного повітря від впливу органічних летких речовин в будівлях шкіл, торгових центрів.

  • вуглеволокно
  • папір (целюлоза), що містить гранули вугілля
  • гранульований вугілля

Детальніше: Угольные фильтры

Створення та просування сайтів

А ось і ви! Раді вас бачити. Давайте знайомитися. 
Ми - веб-маркетингова студія ldquo, Веб-Академікrdquo ,, яка зібрала в одну велику родину талановитих дизайнерів, розумних програмістів, жвавих копірайтерів і головастих маркетологів.

Ми допомагаємо нашим замовникам отримувати додаткову гарантований прибуток з продажів в Інтернеті, адже 70% ваших клієн шукають ваші послуги саме там! Перевірте!

Детальніше: Создание сайтов

Дитячий валізу для дівчинки - відмінний подарунок юної мандрівниці. Малятко радісно заплескала в долоні, побачивши яскравий і красивий саквояж на коліщатках. Вона зможе сама котити його, а вам більше не доведеться залишати частину потрібних речей будинку, щоб розмістити в своєму саквояжі одяг та іграшки дитини.

Детальніше: Купить сумку рюкзак

День Народження - найкраще свято в будь-якому віці, а особливо в дитинстві. Організація дитячого заходу досить клопітка справа. У нас немає лабіринту або батута, як в розважальних центрах. Але наші Дні Народження від цього тільки виграють. Немає натовпів бігають сторонніх дітей та інших іменинників. Вам гарантована камерна атмосфера (що особливо важливо для іменинників та іменинниць, яким виповнюється 2,3 або 4 роки) і святкова програма, присвячена найголовнішій людині в цей день.

Детальніше: Конфетти

Мы продолжаем освещать события, которые разворачиваются вокруг крупнейшей международной аферы Questra World и Atlantic Global Asset Management.

Детальніше: Организатор Five Winds Asset Management и Questra World Павел Крымов пытается запутать следствие

Стало известно, что организатор финансовых афер Questra World и Atlantic Global Asset Management Павел Крымов через своих посредников начал посылать в СМИ угрозы с требованием удалить размещенную о нем информацию.

Детальніше: Организатор Questra World Павел Крымов угрожает СМИ, игнорируя заявления прокуратуры

История крушения финансовой аферы Questra World и Atlantic Global Asset Management обрастает новыми фактами. Ранее следственными органами было установлено, что организатором пирамиды Questra World является гражданин Украины - Крымов Павел Геннадьевич 1975 г.р. Департаментом Внутренних Дел РК заведено уже несколько уголовных дел по ст. 190 ч. 4 УК РК - мошенничество в особо крупном размере. Последние из которых зарегистрированы 30.06.2017 и 08.09.2017.

Детальніше: Как создатель Questra World и A.G.A.M. Павел Крымов тратит деньги обманутых инвесторов

Падение финансовой аферы Questra World и Atlantic Global Asset Management - самое обсуждаемое событие в инвестиционном пространстве.

Детальніше: Крах Questra World: организатор пирамиды Павел Крымов скрывается в Латвии

Буквально кілька років тому в продажу були тільки теплі підлоги кабельного або водяного типу. За кордоном вже тоді впевнено використовували нову технологію - інфрачервона тепла підлога відгуки про який ще тоді були відмінними. Тепер і в нашій країні можна використовувати цей вид теплої підлоги для обігріву житла.

Детальніше: Теплый пол