Буквально кілька років тому в продажу були тільки теплі підлоги кабельного або водяного типу. За кордоном вже тоді впевнено використовували нову технологію - інфрачервона тепла підлога відгуки про який ще тоді були відмінними. Тепер і в нашій країні можна використовувати цей вид теплої підлоги для обігріву житла.

Детальніше: Теплый пол

Хлібопекарські печі отримали широке поширення не тільки в харчовій промисловості. Багато підприємств громадського харчування, оцінивши можливі вигоди, стали переходити на виробництво власної, а не покупної випічки.

Пекарський шафа призначена для випічки широкого асортименту хлібобулочних та кондитерських виробів методом обробки паром і гарячим повітрям окремо або комбіновано.

Детальніше: Днепропетровский завод промышленного оборудования

Підхід нашої компанії - оцінка реальної ринкової вартості автомобіля і оперативне оформлення його купівлі-продажу. Послуги викупу авто в кредиті надаються при наявності наступних документів:

  • Паспорт громадянина РФ
  • Кредитний договір
  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ
  • Страхове свідотство

Детальніше: Авто в кредит

Якщо говорити про просторі, теплі і комфорті житлового приміщення.

Те саме можна сказати і те, що з допомогою скління і утеплення лоджії або балкона можна вирішити відразу кілька проблем.

Детальніше: Ремонт и регулировка металлопластиковых окон

Коли починаємо облаштовувати дитячу кімнату, необхідно подбає про створення позитивної і гармонійної атмосфери, комфортних умов для дитини.

Детальніше: Приватизация квартиры в Тольятти

Як врахувати всі при теплоізоляції фасаду Обробка, як внутрішня, так і зовнішня широко затребувана на ринку. Вона використовується в самих різних видах приміщень, починаючи з простих вуличних кіосків і закінчуючи висококласними офісними та торговельними приміщеннями.

Детальніше: Як врахувати всі при теплоізоляції фасаду

Жевитра софт — відмінний вибір для тих, кому подобається Левітра, але не подобається її характерний трохи гіркуватий присмак. Дана новинка в лінійці дженериків Левітри має м'ятний присмак і славиться своїм швидкодією.

Детальніше: Левитра Софт UA

Дорожні плити являють собою посилені залізобетонні конструкції, які чудово витримують високе навантаження і не деформуються протягом тривалого періоду експлуатації.

Дорожні плити технологія виготовлення, застосування і особливості

За твердженням фахівців, ці вироби підходять для створення тимчасових та постійних покриттів. Ідеальна геометрія, якою володіє плита дорожня пд, забезпечує високі темпи будівництва.

Детальніше: Ремонт в Стокгольме Hantverkare

Сумка – необхідна в побуті річ, в тому числі і для чоловіків. Без неї сучасному жителю міста просто не обійтися.

Детальніше: Сумки мужские

Як проводиться вивезення снігу Погода взимку нам підносить стільки сюрпризів, що потім на весь рік вистачає. Кількість снігу, інший раз, перевищує всі показники.

Трапляються і казуси, весь зимовий період, починаючи з листопада, практично немає опадів, погода вітряна і холодна.

Детальніше: Як проводиться вивезення снігу