Заточення ланцюга бензопили Те, наскільки ефективною буде робота бензопили, багато в чому залежить від пильної гарнітури і її стану. Зокрема, велике значення має пиляльний ланцюг і ступінь її зносу.

Ланцюг можна вважати зношеної у разі, якщо вона витягнулася», тобто натягувач вже не може забезпечувати необхідну ступінь натягу ланцюга. Працювати такий ланцюгом вкрай не рекомендується. Роботи з бензопилою тільки тоді будуть виконані ефективно, точно і безпечно, якщо ланцюг добре заточена. У багатьох випадках хороша заточення ланцюга має більше значення, ніж сильний двигун.

Частота заточування ланцюга залежить від інтенсивності використання бензопили, запчастини для якої можна придбати тут benzip.com.ua. Приміром, професіоналам часто заточка потрібно по кілька разів в день. В цілому, проводити заточування необхідно по мірі затуплення ланцюга. Так, якщо ви відчуваєте, що процес пиляння став проходити повільніше і складніше, якщо шину «веде», це явні ознаки того, що необхідна заточка. Ще одна ознака стану пиляльного ланцюга – стружка. Якщо ланцюг сточена, то серед стружки можна побачити багато пилу, а тирса зовні нагадують голки.

Заточення ланцюга здійснюється на спеціалізованому обладнанні. Якщо у вас з'явилася потреба у проведенні заточування, по можливості звертайтеся до фахівця. В нашій компанії працюють досвідчені майстри із заточування ланцюгів, які проведуть всі роботи швидко і якісно.