Hansgrohe Raindance Rainmaker Сезон дощів був відкритий навесні цього року на міжнародній виставці у Франкфурті світовим брендом Hansgrohe. Новий стельовий душ Rainmaker — «виходець» з творчої лабораторії дизайн-бюро Phoenix Design був відзначений призом IF Design Award 2005 — свого роду «Оскаром» в області промислового дизайну.

Тепер потрапити під тонізуючий злива або під лоскотливий «грибний» дощик можна в будь-який час доби, незалежно від прогнозу погоди. Перфорована панель діаметром 600 мм, інстальована в стелю, перетворює нехитру гігієнічну процедуру прийняття душу в незабутнє задоволення.

Овальна поверхню душового диска складається з двох зон: центральної і периферійної. Ними можна користуватися порізно, а при бажанні включати обидві. В цьому випадку під душем вільно помістяться дві людини. Включений на повну потужність душ бризкає водою з усіх своїх 350 отворів зі швидкістю близько 50 літрів в хвилину. Остання обставина, до речі, передбачає продуману систему водозливу.

Hansgrohe Raindance Rainmaker
Три розширюються донизу гідромасажні форсунки, підключаються в будь-якій комбінації, закручують водяні струмені (Whirl AIR), забезпечуючи повноцінне розслаблення м'язів.

У даховому душі Rainmaker застосована технологія AIR-Funktion: через невеликі отвори на обідку душа в спеціальну камеру подається до 100 літрів повітря на хвилину і змішується з ще 20 літрами води.

Там вода збагачується киснем і спрямовується до поверхні форсунки, де приєднується до загального потоку. Насичена повітрям струмінь створює відчуття морської піни, вона набагато м'якше і приємніше для шкіри, так і зігрітися під нею можна швидше. Дизайн душа поєднує самодостатність форми з доведеної до досконалості фактурою. Незважаючи на незвичайні габарити, він легко вписується у навколишній простір.

Душ доставить ще більше задоволення, якщо в якості опції за хромованим диском додатково встановити джерела світла; залишаючись невидимими, вони будуть підсвічувати іскристу і пінливу водяну «колону». Rainmaker пропонується в комплекті з набором спеціальної арматури — готове рішення, узгоджене з техніки і дизайну. Встановивши цей душ під час ремонту, рекомендую придбати люстри київ www.svetomania.com.ua і встановити відразу і якісні люстри.