Лазерне різання На відміну від різання металу ацетиленом, лазер знижує механічну дію на поверхню матеріалу. Його використовують для серійної крою заліза, коли потрібно оперативність виконання роботи.

Сервіс буде наданий в терміни, обумовлені з замовником. Крім того, лазерна різка металу збільшує якісну віддачу. Іншими словами, немає шлаку, який утворюється під впливом газового конденсату. Що цікаво, так це ювелірна точність функціонування лазера.

Він підключається до системи комп'ютера, з його допомогою і управляється. Таким чином, виключаються помилки людського фактора. Всі параметри різання закладені спочатку, програма сама визначає час впливу лазера на метал.

В основі функціонування такого приладу, лежить тиск світлового променя. Саме він створює високу температуру, від чого метал починає плавитися. При цьому відсутня ймовірність кришення заліза.

Шов виходить рівним, що зайвий раз доводить доцільність використання лазерної установки. Однак її застосовують в промислових масштабах, коли фактор великих обсягів випуску, грає важливу роль.

З іншого боку, знижується витрата енергії, але в теж час, підвищується ККД потужності. Це і є перевага лазерного різання. Ось бачите, тиск на метал збалансоване, але він не втрачає своїх фізичних властивостей від вигорання. Навпаки, залізо стає, як би, загартованим, купуючи нові якості міцності і витримки при температурі.