Як проводиться вивезення снігу Погода взимку нам підносить стільки сюрпризів, що потім на весь рік вистачає. Кількість снігу, інший раз, перевищує всі показники.

Трапляються і казуси, весь зимовий період, починаючи з листопада, практично немає опадів, погода вітряна і холодна.

Але, під кінець грудня його випадає стільки, що для всіх це, доставляє масу незручностей, особливо автомобілістам.

Не менше проблем виникає у комунальних служб, які зобов'язані займатися очищенням вулиць міста від завалів. Тому, в хід пускають всю спецтехніку, наявну в наявності, трактори, бульдозери і снігоприбиральні машини.

Хто бачив, як прибирають сніг, може сказати, що це нагадує цілий комплекс по його переробці. В перших рядах, працює снігоприбиральна машина, слідом рухається навантажувальна техніка. Таким чином, і здійснюється прибирання снігу, потім вже його транспортують за межі мегаполісу.

Причому, для цього виділяється спеціальний майданчик, куди звозиться зібраний сніг. Як правило, погодні метеозведення, не завжди виправдовуються, тому, городяни потрапляють у завірюхи, замети і травмуються на ожеледі.

Щоб такого менше відбувалося, комунальні служби працюють і в нічний час доби, звільняючи дороги і тротуари від снігових опадів. Майданчик, яка бере на себе функції складування і зберігання снігу, розташовується, як правило, у низовині. Це забезпечує поступове танення і сходження снігового покриву, під час весняного бездоріжжя.