Каркасний басейн Каркасний басейн найпопулярніший на сьогоднішній день вид басейну. Він доступний за ціною, простий в збірці. Збирати його можна протягом одного дня.

Головне при виборі моделі, щоб всі складові та комплектуючі підходили до нашого клімату і були якісними.

Для монтажу каркасного басейну необхідні попередні роботи. Земля повинна бути рівною, без ухилу, або западин. Грунт щільна і тверда. Пухкий, піщаний і глиняний грунт не підходять для таких споруд, як і нахили на поверхні, або платформа.

Не треба забувати, що обладнання працює на електриці, тому завчасно дбаємо про проводах. Акуратно розбираємо упаковку, виймаючи складові. На робочу поверхню кладемо підстилку. Зверху на нього розстилаємо басейн так, щоб зливний отвір потрапляло в виведений стік. Горизонтальні балки великі по діаметру вставляють в спеціальні отвори на нижній частині конструкції.

Опори по вертикалі мають менший розмір. Складання конструкції виробляють, рухаючись в одному напрямку. Коли балки встановлені, до них закріплюють шарніри на болти. Саме останнє, вставка опор в петлі. Мотузка закриває і проходить вздовж нижньої частини опор. Опору вставляють в *петлю*, її низ розміщується за мотузкою, а верх вставлений в низ шарніра.

Далі рівняють каркасні сполуки і пружинні штифти, під'єднують опорний нижній ковпачок. Підіймають басейн по колу за балки зверху і струшують, для перевірки міцності і правильності з'єднань.