Популярні моделі 25-тонних автокранів для оренди Сучасний ринок автокранів представляє безліч моделей з різною вантажопідйомністю. Найбільш затребуваними на сьогодні є крани, вантажопідіймальність яких становить 25 тонн.

Популярністю також користуються 32 і 40-тонні машини. Останніми в рейтингу такої техніки коштують 16-тонні крани. Такі компанії, як «Клинцівський автокрановий завод», «Автокран», «Угличмаш» займають лідерські позиції у виробництві зазначеної техніки. Серед розмаїття автокранів можна зустріти представників інших виробників, але набагато рідше, ніж вищеперелічених брендів.

Замовити автокран в оренду в Петербурзі або іншому місті РФ не становить праці. Послуги оренди автокранів досить популярні, особливо це стосується 25-тонних моделей. Це пояснюється багатьма перевагами зазначеної техніки. Головними з них є їх мобільність і маневреність, завдяки чому за день вони можуть виконати роботи на кількох об'єктах. У порівнянні з іншими моделями з більшою вантажопідйомністю, 25-тонні крани мають меншу критичністю експлуатації при виконанні робіт малих і середніх обсягів. Їх витрати на паливо набагато нижча, що дозволяє орендарю уникнути збитків, як при залученні 100-тонника для мало і середньомасштабних робіт.


Слід враховувати те, що більша кількість будівельних майданчиків і проектів не вимагають транспортування вантажів масою понад 25 тонн. Це забезпечує рентабельність 25-тонників не тільки на невеликих, але і на великих будівництвах. Ще однією перевагою цього виду техніки є її ціна. Вартість оренди легких автокранів в Петербурзі можна, наприклад, дізнатися на сайті компанії www.autocran-spb.ru. Оренда крана, як бачимо, в цій ваговій категорії характеризується доступністю не тільки для великих організацій, але і для приватних осіб. Тому зазначені послуги з оренди автокранів в Петербурзі, Москві або іншому місті РФ настільки затребувані і популярні серед клієнтів.


На сьогоднішній день на території Росії спостерігається значне зростання попиту на послуги оренди автокранів. Відповідно, виробники стали випускати більше техніки. Як вже було відмічено, серед всіх машин найбільш затребуваними

Популярні моделі 25-тонних автокранів для оренди
вважаються моделі вантажопідйомністю 25 тонн, які змінили колишніх лідерів у цій позиції – крани, чия вантажопідйомність становить 16 тонн. Такі заводи, як Іванівський, Галицький випускають 25-тонні машини у співвідношенні 70 і 97 відсотків відповідно від загальних обсягів виробництва. Велика частина продукції цього виду спостерігається і у таких компаній, як КАЗ, Юрмаш. Лідер в цій області, Бродівський завод, випускає свої моделі, використовуючи в якості бази такі шасі, як Урал, МАЗ, КАМАЗ. Серед 25-тонних моделей найбільш популярними є КС-45717, КС-54711. Вся техніка зазначеної лінійки може проводити роботи з вантажами, що характеризуються токсичністю, вибухонебезпечністю.


Свої 25-тонні машини вже багато років успішно представляє «Галицький автокрановий завод». Найбільш популярним представником цієї лінійки є КС-55713, який виконується на основі КАМАЗ, МАЗ, Урал. Крани вантажопідйомністю 25 тонн випускаються і ЧМЗ (КС-45721), КАЗ (КС-55713). Доступність та економічна вигода дозволяють клієнту вирішити свої завдання, не витрачаючи кошти на купівлю та утримання такої дорогої техніки. Крім вітчизняних виробників на російському ринку представлені моделі зарубіжних компаній. В основному це заводи з СНД. Серед них свою популярність завоювали білоруські машини (Могилевтрансмаш), наприклад, КС-55727-1, а також українські крани від Дрогобицького заводу, наприклад, КТА-25. Зазначені моделі виробляються на засадах МАЗ, КАМАЗ, КрАЗ. Із зарубіжних моделей виділяються 25-тонні машини Liebher (LTM-1025), Тегех, Grove, та інші популярні моделі.