Перфоратор Bosch GBH 7-46 UE Новинка в серії важких перфораторів Bosch, яка прийшла на зміну добре зарекомендувала себе моделі GBH 7-45 DE. У порівнянні з попередницею технічні характеристики на перший погляд змінилися незначно.

Потужність збільшилася на 100 Вт, енергія удару зросла на 1 Дж, максимальний діаметр свердління в бетоні став більше на міліметр.

На ділі www.postroil.com трансформований набагато серйозніше, ніж можна подумати, дивлячись на невеликий приріст у таблиці технічних характеристик. Пам'ятаю, коли ми робили www.art-glass.biz з нами працювала бригада яка займалася безпосередньо обробкою приміщення, і вони часто використовували цей бошевский перфоратор, так от я запитав у цих хлопців, що вони думають про це інструменті, відповідь послідувала негайно, це просто чудовий інструмент, у якого немає конкурентів.

Швидкість і оптимальний діапазон свердління залежать не тільки від енергії удару, числа обертів та ударів, але і від їх співвідношення. У новинці за рахунок оптимізації цих показників вдалося досягти приросту продуктивності у всьому діапазоні свердління. Особливо різниця помітна при діаметрах менше 30 мм - тут прогрес досягає 30%.

КОНСТРУКЦІЯ: завдяки металевій кришці на корпусі редуктора апарат перегукується за зовнішнім виглядом з іншою популярною моделлю
- GBH 5-40 DE. Як і на багатьох «родичів», тут застосовано ноу-хау Bosch - турборежим, що дозволяє при чистому довбанні збільшувати енергію удару. В режимі відбійного молотка автоматично зростають обороти двигуна, за рахунок чого до енергії удару додаються 2 Дж.

Характерне для www.postroil.com рішення -функціонування клавіші вимикача в двох режимах. При свердлінні з ударом техніка безпеки забороняє фіксувати включене положення, однак в режимі відбійного молотка такого обмеження немає. Щоб рука не втомлювалася тримати клавішу натиснутою, була розроблена система, що дозволяє фіксувати курок тільки при відсутності обертання. Більш того, при відключенні даного режиму курок тримається, забезпечуючи додаткову безпеку.

Поворотний перемикач розташований на верхній частині редуктора і виконаний урівень з корпусом. Таку деталь не подряпати про www.postroil.com при роботі, а її розміри дозволяють користуватися нею, не знімаючи рукавиць. Доступні три позиції - свердління з ударом, «вариолок» (для фіксації зубила в потрібному кутовому положенні) і чисте довбання. На корпусі двигуна розміщено коліщатко, яким ставлять максимальні оберти.