Як позбавитися від запаху трапа Досить у багатьох випадках у ванній необхідний додатковий слив, який розташований на підлозі. Він відмінно допомагає позбутися від усіляких калюж, неприємного запаху цвілі й вогкості.

Цей злив є обов'язковим, так як пліснява, сирість є не тільки носіями різних хвороб, але і дуже неприємно пахнуть.

Основні вимоги

Для того щоб не забивалися сміттям труби і відповідно після цього не з'являвся неприємний запах, необхідно чітко стежити за чистотою зливу і намагатися його не засмічувати, волоссям і залишками не розчинилося мила. Головне, щоб вся каналізаційна системи і слив з трапа, були грамотно монтовані.

Як позбавитися від запаху трапа
Не бажано встановлювати трубу з гофри, так як в її складках збираються волосся, а також все сміття, яке потрапляє в каналізаційний стік. А це може призвести не тільки до появи неприємного запаху, але також і до засору всієї каналізаційної системи.

Що необхідно для видалення запаху

Якщо запах все-таки вже з'явився, то краще всього використовувати будь-які хімічні засоби для видалення неприємних ароматів. Але це можна робити, тільки якщо система металева. Якщо ж вона пластикова, то найкраще її розібрати і добре вимити з допомогою щітки і мильного розчину, в теплій воді.

Також можна засипати в отвір соду, а потім залити туди оцет. Через час, коли відбудеться реакція все це діло треба добре промити гарячою водою і мильним розчином. Для відводу краще всього використовувати металеві лінійні труби, з'єднавши всі необхідні місця перехідниками.