Дорожні плити являють собою посилені залізобетонні конструкції, які чудово витримують високе навантаження і не деформуються протягом тривалого періоду експлуатації.

Дорожні плити технологія виготовлення, застосування і особливості

За твердженням фахівців, ці вироби підходять для створення тимчасових та постійних покриттів. Ідеальна геометрія, якою володіє плита дорожня пд, забезпечує високі темпи будівництва.

Если вас интересует ремонт, стоит заглянуть на этот сайт stockholm.bymont.se/ вы найдете Hantverkare отличного качества и по доступной цене.

Технологія виготовлення

Дані залізобетонні вироби виготовляються за спеціальною технологією. В їх структурі знаходиться потужна арматурна зв'язка, яка забезпечує високу стійкість до фізичного і механічного впливу. У сукупності з бетонним розчином дана зв'язка виключає горизонтальні прогини, що забезпечує високу якість і міцність формованого дорожнього полотна.

Необхідно відзначити, що дані плити характеризуються довговічністю, за рахунок чого їх можна використовувати повторно. Вони підходять для влаштування тимчасового під'їзду (актуально для будівельних майданчиків). Для простоти транспортування і встановлення передбачені функціональні отвори для цангового захоплення.

Перелік особливостей

Що стосується інших якостей дорожніх плит, то тут слід відзначити:

  • морозостійкість;
  • несприйнятливість до підвищеної вологості і хімічному впливу;
  • відсутність пір в товщі бетонної (запобігає руйнування);
  • стійкість до корозійної процесу.

Завдяки перерахованим особливостям дана продукція стала користуватися великим попитом на ринку. В інтернеті, наприклад, дуже часто можна зустріти оголошення плита дорожня краснодар. Її вартість досить висока, але провідні постачальники можуть запропонувати вигідні умови для співпраці.