Жевитра софт — відмінний вибір для тих, кому подобається Левітра, але не подобається її характерний трохи гіркуватий присмак. Дана новинка в лінійці дженериків Левітри має м'ятний присмак і славиться своїм швидкодією.

Если вас интересует Левитра Софт UA, стоит заглянуть на этот сайт https://love-me.com.ua/levitra-soft-buy-price вы сможете купить Левитра Софт UA отличного качества и по доступной цене.

Що таке Levitra soft tabs?

МалюнакНайбільш поширений препарат з групи Льовітра Софт — Zhewitra Soft. Він відрізняється більш м'яким і тривалою дією. Ще одна перевага препарату — приємний м'ятний присмак. Таблетки «софт» відрізняються від звичайних тим, що вони не призначені для ковтання. «М'які» пігулки розсмоктують під язиком. Тому їх можна вживати навіть людям, які мають проблеми з ШКТ. Варденафіл проникає у кров з ротової порожнини та не подразнює стінки шлунка.

Zhewitra Soft: принцип дії

Все більшу популярність набуває Льовітра Софт. Дія препарату базується на посилення кровотоку в області паху. Під тиском кров починає надходити в кавернозні тіла, які розбухають і твердіють. Однак процес збудження статевої системи не може відбуватися сам по собі. Для цього потрібна сексуальна стимуляція (тактильна або візуальна). Варденафіл Софт всмоктується в кров безпосередньо з порожнини рота. Тому дія починається значно швидше.

Скільки часу діє дженерік Левітра Софт?

Другим за популярністю препаратом для потенції вважається дженерік Левітра Софт. Відгуки показують, що чоловікам довелося за смаком швидке і м'яку дію м'ятних таблеток. Після прийому ліки швидко засвоюється і починає діяти. Ефект стає помітним через 15-25 хв Кількість Варденафілу в плазмі крові доходить до максимального через 1-2 год. Після цього діюча речовина метаболізується ізоферментами печінки і виводиться назовні з калом. Невелика частина неактивних метаболітів (до 20%) виводиться через нирки.

Препарат дженерік Левітра Софт, купити який можна на цій сторінці, відрізняється високою вибірковістю. Діюча речовина блокує тільки фермент ФДЕ-5, практично не зачіпаючи інші види фосфодіестерази. Завдяки цьому побічні ефекти з'являються вкрай рідко. Тривалість дії препарату може становити від 5 до 8 год. Під час прийому допускається невелика кількість алкоголю. Велика кількість і жирність їжі на період дії не впливає.

Льовітра Софт 20 мг: інструкція по застосуванню
Перед початком прийому Льовітра Софт інструкція по застосуванню повинна бути ретельно вивчена. Якщо дотримуватися встановлених правил використання препарату, можна повністю уникнути появи побічних ефектів. Спосіб застосування:

Розсмоктати таблетку під язиком приблизно за 15-20 хв. до передбачуваної сексуальної близькості.
Рекомендовано приймати по 1/2 таблетки.
Максимальна кількість у добу — 1 таблетка.
Алкоголь абсолютно не впливає на ефект від препарату.
Чоловікам, у яких від звичайних таблеток трапляється подразнення шлунка, рекомендуємо купити Левітра Софт.

Дозування

Початкова доза препарату дженерік Левітра Професіонал 10 мг (1/2 таблетки). Тільки якщо ефект після прийому не спостерігається, дозу збільшують до 20 мг (цілої таблетки). Це максимальна кількість Варденафілу, допустимий до прийому за добу. Чоловікам старше 65 років рекомендується приймати по 1/4 таблетки. При важких формах імпотенції (простатектомія, цукровий діабет) призначають таблетки 20 мг.

Важливі характеристики, які забезпечили популярність ліки Варденафіл, — ціна і безпеку. Добре відомі випадки разового вживання препарату у дозах до 80 мг. Зазначається, що токсичного впливу на організм при цьому не спостерігалося. Відомо також, що після прийому двох таблеток (40 мг) за добу нерідко з'являються больові відчуття в спині та попереку. Щоб уникнути небажаних реакцій, слід дотримуватися встановленого режиму дозування.

Протипоказання

Перш ніж Льовітра Софт купити, ознайомтеся зі списком протипоказань. Дуже обережно потрібно приймати препарат при наявності таких захворювань:

стенокардія, нерегулярне серцебиття, серцева недостатність;
легенева гіпертензія;
неконтрольоване високий або низький тиск;
подовжений інтервал QT;
деформація статевого органу;
проблеми зі слухом;
схильність до приапизму.

Одним з найбільш безпечних ліків для потенції є Жевитра софт 20 (Zhewitra Soft 20). Відгуки однак показують, що іноді після прийому спостерігається погіршення самопочуття. Це відбувається при комбінуванні препарату з іншими лікарськими засобами. Варденафіл здатний взаємодіяти з деякими іншими діючими речовинами. Тому не можна приймати разом Левитру Софт і препарати з наступних груп:

антибіотики;
рослинні харчові добавки та вітаміни;
ниратсодержащие ліки;
альфа-блокатори;
ліки від тиску і ненормального серцебиття;
препарати для потенції;
гіпертензивні засоби.

Льовітра Софт і алкоголь

Жевитра софт 20 (Zhewitra Soft 20) дуже слабко взаємодіє з алкоголем. Тому не забороняється вживати спиртні напої під час прийому препарату. Однак мова в даному випадку йде про невелику кількість етанолу. Спирт в комплексі з Варденафилом може сприяти різкого стрибка тиску. Тому зловживати алкоголем не варто. Безпечною дозою можна вважати 2-3 чарки горілки або келиху вина.