Підхід нашої компанії - оцінка реальної ринкової вартості автомобіля і оперативне оформлення його купівлі-продажу. Послуги викупу авто в кредиті надаються при наявності наступних документів:

  • Паспорт громадянина РФ
  • Кредитний договір
  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ
  • Страхове свідотство

Если вас интересует авто в кредит, стоит заглянуть на этот сайт interfinance.kiev.ua вы найдете авто в кредит очень выгодно для вас.

Невже все так просто?

Так, все дійсно настільки просто. Ніяких хитрих схем, ніяких довгих тижнів очікування. Довірившись нашої компанії, ви отримуєте ряд очевидних переваг:

  • Виїзд фахівця і оцінка вартості автомобіля за наш рахунок, тобто абсолютно безкоштовно для вас.
  • Позбавлення від паперової тяганини - ми все зробимо самі.
  • Юридична чистота угоди - все абсолютно законно.
  • Економія часу - ми готові виїхати на заявку та оформити угоду вже в день дзвінка.
  • Гідна виплата - наш оцінювач ніколи не занижує ринкову вартість ТЗ.

Як проходить операція?

Багатьох користувачів кредитних послуг хвилює питання, чи можна продати автомобіль, що знаходиться в кредиті. Відповідь однозначна - так. Тільки зробити це не так просто - ПТС залишається на зберіганні у банку-кредитора, а значить, фізичні особи на угоду навряд чи підуть. Вірний спосіб - звернутися в надійну компанію, що займається викупом ТС професійно.

Ми пропонуємо просту і ефективну схему з викупу кредитного автомобіля. Після оцінки ринкової вартості транспортного засобу і, за згодою клієнта, підписання договору наш фахівець виробляє оплату і переоформляє кредит на компанію. Клієнт отримує грошові кошти в розмірі не менше 90% від встановленої ринкової вартості ТЗ і звільняється від виплат по кредиту.

Викуп кредитного автомобіля на таких вигідних умовах в Москві знайти нелегко, особливо якщо шукати надійну компанію. 12-річний досвід роботи на ринку дозволяє нам гарантувати безпеку, чесність і юридичну чистоту угоди.

Зробіть один дзвінок в наш офіс або залиште онлайн-заявку на сайті, і вже через кілька годин ви зможете вигідно продати свій кредитний автомобіль і зняти з себе кредитні зобов'язання.

Ваші питання - наші відповіді

Відповідаємо на всі популярні питання. Чи не знайшли відповіді? Задайте своє питання!

Як можна оперативно оцінити вартість мого автомобіля?

Для того, щоб дізнатися попередню вартість продажу автомобіля достатньо зателефонувати в call-центр і наші консультанти дадуть відповідь на всі питання. Також ви можете заповнити відповідну форму на сайті і в найкоротші терміни отримати попередню оцінку. Остаточну суму виплати вам зможе озвучити оцінювач при особистому огляді авто мене, ніж за годину з моменту отримання вашого запиту.

Чи можливий викуп автомобіля, якщо він знаходиться в кредиті у банку?

Так, можливий. У цьому випадку після узгодження всіх умов угоди та підписання договору з клієнтом компанія переоформляє його кредит на себе, звільняючи клієнта від кредитних зобов'язань. Подібну послугу в Москві надає лише малий перелік компаній. Ми ж виплачуємо понад 90% ринкової вартості незалежно від того, чи знаходиться ваш автомобіль в кредит.

Чи здійснюєте Ви викуп автомобіля на запчастини?

На жаль, немає, ми не надаємо подібну послугу. При цьому ми викуповуємо транспортні засоби в будь-якому стані - несправні, згорілі, після ДТП, не на ходу і інші. Всі придбані нами автомобілі підлягають ремонту, відновленню і подальшої реалізації. Також ми надаємо можливість скористатися послугою автоломбарду, що дозволяє отримати грошову суму, не втрачаючи при цьому авто.

Як формується вартість автомобіля? Скільки я можу отримати грошей за свою машину?