Хлібопекарські печі отримали широке поширення не тільки в харчовій промисловості. Багато підприємств громадського харчування, оцінивши можливі вигоди, стали переходити на виробництво власної, а не покупної випічки.

Пекарський шафа призначена для випічки широкого асортименту хлібобулочних та кондитерських виробів методом обробки паром і гарячим повітрям окремо або комбіновано.

Если вас интересует Днепропетровский завод промышленного оборудования, стоит заглянуть на этот сайт dzpo.com.ua вы найдете Днепропетровский завод промышленного оборудования очень выгодный для вас.

Обігрів здійснюється за рахунок тенів, гаряче повітря від яких нагнітається в пекарню камеру.

За допомогою инжекционной системи пароувлажнения в новій моделі РПШ-16-2 / 1 вода впорскується на потужні вентилятори, які розташовані всередині робочої камери. Також за допомогою вентиляторів в шафі створюється постійна циркуляція гарячого повітря, що забезпечує рівномірний поле температур в просторі робочої камери і спільно з обертанням візка дозволяє досягти рівномірної випічки і забарвлення виробів. Як в окремій гастроемкости, так і на всіх рівнях візки. Пекарна камера розрахована на розміщення одного візка-шпильки місткістю 16 листів розміром GN 2/1 (530х650 мм).

Автоматика РПШ-16-2 / 1 забезпечує роботу в трьох режимах: попереднє розігрівання камери, «конвекція» ( «сухий» нагрів до 270 ° С), комбінований (до 270 ° С) з періодичним уприскуванням води. При відкриванні дверей камери автоматично включається вентилятор витяжного накриття. Електроніка також дозволяє встановлювати один з трьох режимів тривалості упорскування, а його періодичність можна задавати довільно.

Конструкція РПШ-16-2 / 1 виконана з нержавіючої сталі і відрізняється невеликими габаритами. Це дозволяє встановлювати шафа на малій площі з мінімальною висотою приміщення, а розбірна конструкція печі - доставляти його до місця установки через стандартний дверний отвір. Роздрібна ціна ротаційного пекарського шафи становить 340 тис. Руб.

Додатково до пекарського шафі можна замовити і Розстоєчні камеру, розраховану на розміщення в ній одного візка місткістю 16 листів розміром GN 2/1 (530х650 мм). Ціна Розстоєчні камери 61 тис. Руб.

Надійність і простота управління - основні переваги ротаційного шафи РПШ-16-2 / 1 виробництва ВАТ «Чувашторгтехніка».