Буквально кілька років тому в продажу були тільки теплі підлоги кабельного або водяного типу. За кордоном вже тоді впевнено використовували нову технологію - інфрачервона тепла підлога відгуки про який ще тоді були відмінними. Тепер і в нашій країні можна використовувати цей вид теплої підлоги для обігріву житла.

Если вас интересует теплый пол, стоит заглянуть на этот сайт http://teplo-doma.in.ua/ вы найдете теплый пол отличного качества и по доступной цене.

З чого зроблений ІК підлогу?

Інфрачервона тепла підлога базується на технології, при використанні якої електрикою нагріваються тонкі нагрівальні елементи, розташовані в найтоншої плівки. Саме завдяки найтоншої структурі, інфрачервоний підлогу відмінно кладеться під плитку, а відгуки про нього тільки найкращі. Сам нагрівач зроблений з двох частин, а нагрівальний елемент виготовлений зі смужок струмопровідний матеріал, розташованих один від одного на відстані в 16 мм, які були зроблені за допомогою технології Carbon NanoTube.

Електрика надходить в плівку по проводках з срібла і міді, а плівка з кожного боку загерметизована і заламінована полімером з протипожежними якостями. Також цей полімер забезпечує плівці відмінну вологостійкість. теплий плівковий підлогу з'єднується з електричною мережею через окремий терморегулятор.

Якщо плівка випадково буде пошкоджена, то не варто боятися відсутності опалення, адже не буде працювати тільки ділянку з ушкодженнями, в той час, як решта нагрівальна майданчик буде функціонувати нормально. Відгуки про те, що плівковий підлогу відмінно працює і після пошкодження - давно не новина. Але все ж у разі пошкодження не варто відкладати, варто звернутися до фахівців за консультацією.

У приватному будинку необхідно встановлювати інфрачервоний тепла підлога відгуки якого свідчать, що він забезпечує рівномірний нагрів поверхні підлоги, і цим самим підтримує однакову температуру в усіх кімнатах. Таким підлогою і є інфрачервоний плівковий тип обігріву.

Принцип роботи плівкової підлоги

Ік тепла підлога, харчуючись від мережі в 220 В, споживає від 30 до 55 Вт на м3 на годину, за умови, що будинок має хорошу теплоізоляцію, і має хороші відгуки в плані комфортності повітря в будинку. Встановивши регулятор, ми отримаємо постійну комфортну температуру, яка буде регулювати електронікою. Технічні характеристики цього типу теплої підлоги такі, що при його роботі в кімнаті не буде створюватися електромагнітне поле, що створює перешкоди.

Принцип роботи полягає в тому, що при включенні ІК статі, нагрівальна плівка випромінює інфрачервоні промені довгого типу і негативно заряджені іони (аніони). При такій системі роботи інфрачервоний підлогу відмінно підійде для укладання під ламінат, а відгуки власників такого статі тільки найкращі.

Інфрачервоний плівковий підлогу поділяється на два типи, в залежності від особливостей конструкції:

  • Плівкові - робляться у вигляді рулонів тонкої плівки, в яку вставлені смужки нагріву,
  • Стрижневі - такі підлоги робляться з цілісних стрижнів карбону, які з'єднуються між собою проводами.

Тепле повітря, що виходить від статі, позитивно впливає на організм людини, а його поширення можна порівняти з сонячними променями. Щоб плівка не доставляла сусідам знизу незручності у вигляді гарячого стелі, ще на етапі монтажу під плівку кладеться підкладка, яка відображає тепло. Завдяки ІК променів, енергія, яка виходить від випромінювача, гріє і предмети навколо, а не тільки повітря.

Плюси і мінуси

Плюси інфрачервоних підлог.

Інфрачервона тепла підлога відгуки про який говорять, що він швидко встановлюється завдяки непотрібності додаткових робіт, це правда. Такі системи можна монтувати на будь-який підлогу, не роблячи стяжку або інших підготовчих дій. Терморегулятор, обов'язково включається в систему, дозволяє контролювати температуру в кімнаті.

Відмінність систем опалення: зліва - центральне опалення, праворуч - інфрачервоний підлогу.

Плівковий підлогу нагрівається практично миттєво, а це дає можливість дуже швидко нагріти кімнату. В процесі нагрівання вологість повітря не змінюється, а не дивлячись на те, що тепле повітря піднімається до стелі, температура внизу кімнати вище ніж вгорі. 
Інструкція по застосуванню говорить, що інфрачервоний тип випромінювання, яке виходить з підлоги, надає на людський організм цілющий ефект, і навіть допомагає проводити профілактику деяких хвороб.

Мінуси інфрачервоних підлог:

  • Плівкові підлоги досить легко пошкодити,
  • Така система дорого коштує,
  • Якщо плівку експлуатувати в невідповідних умовах, або ж пошкодити в певному місці, то вона може спалахнути.

Основні показники

При включенні плівкових підлог, в них починають грітися окремі смуги, які лежать між поліуретановим шаром, який виконує роль ізолятора.

Плівки бувають карбонові або біметалеві, а на вигляд їх не відрізнити. Теплі підлоги плівкового типу можуть прослужити близько 15 років, а один м2 коштує від 500 до 1200 р.

Інфрачервона тепла підлога відгуки якого мають відмінний характер, а саме карбонового типу, зроблений зі стрижнів, які заливаються поліетилентерефталатом, він і забезпечує високу міцність плівки, гарантійний термін такого статі становить 20 років, а вартість м2 сягає 1500 р і більше. Інфрачервоні плівкові підлоги випускаються в рулонах, що мають ширину 50 і 100 см. При установці карбонового теплої підлоги рекомендують поєднувати стрижні по паралельній схемі, щоб в разі перегоряння одного, приміщення все одно буде продовжувати нагріватися.

процес установки

Перед тим, як встановити інфрачервоний тепла підлога відгуки про нього треба прочитати і з'ясувати, чи влаштує нас такий обігрів. Далі необхідно ретельно розпланувати послідовність робіт. Першим справу на плані кімнати потрібно відзначити місця, в яких розташовується велика меблі, а також смугу біля стіни в 200 мм - тут теплої підлоги не буде. Далі треба виміряти час, що залишився вільним простір, щоб визначити, скільки плівки нам знадобиться.

Далі на підлогу кладеться тепловідбивний екран, щоб випромінювання йшло всередину кімнати, а стики екрану проклеюються скотчем. Щоб дізнатися що це таке, досить просто подивитися на фольгу - типовий тепловідбивний екран. 

На фольгированную основу розкласти інфрачервону плівку.

З'єднати секції між собою.

Встановити терморегулятор з термодатчиком.

Після цього укладається сама інфрачервона плівка, причому робити це необхідно мідними частинами вниз, а при розрізанні на частини, треба керуватися спеціально нанесеною розміткою. Секції з'єднуються між собою проводами і кліпсами, з одного боку секцій вони прикріплюються, а з іншого просто ізолюються спеціальним матеріалом, що входять в комплект теплої підлоги. Після з'єднання частин плівкових підлог, необхідно встановити і підключити терморегулятор. Ця частина повинна харчуватися безпосередньо від електролічильника. Зазвичай до терморегулятора додається схема його підключення, по якій і робиться установка.

Після терморегулятора приходить черга термодатчика. Його треба розмістити біля найближчої секції плівки, прямо на графітову секцію (між плівкою і відображає екраном).

Важливо: якщо на теплу підлогу кладеться ковролін або лінолеум, то систему необхідно закрити листами ДВП. Зазвичай інфрачервоний плівковий підлогу, змонтований по всіх вищеописаних правил, має найкращі відгуки, через його безпеки, як для здоров'я, так і для екології.

Тепер необхідно перевірити роботу системи. Включаємо тепла підлога в мережу і перевіряємо напругу, роботу терморегулятора, датчиків і інших нюансів системи. Якщо все працює як треба, то можна класти зверху підлогове покриття.

Як експлуатувати?

Тепла підлога, який має інфрачервоний тип випромінювання і плівковий тип конструкції має хороші відгуки і деякі правила експлуатації, знаючи і виконуючи які, можна убезпечити себе від проблем.

Для максимальної безпеки, необхідно правильно розрахувати систему опалення і її необхідну потужність. У цьому можуть допомогти фахівці, які продають подібну техніку в торговій точці. ІК підлоги повинні бути професійно змонтовані - якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це своїми руками, краще довірте це професіоналам, у яких є найкращі відгуки. Систему інфрачервоного обігріву необхідно класти в заздалегідь підготовленому приміщенні (просушеному і помиті). Плівку слід кріпити дуже акуратно, щоб випадково не пошкодити її.

Підводячи підсумки, можна сказати, що інфрачервона тепла підлога відгуки про який відрізняються від відгуків про опалення, яке має на увазі спалювання палива - краще. Він не видає шуму, пилу, а також не вібрує і не дає випарів. На користь безпеки цього виду теплої підлоги говорить і те, що інфрачервоний підлогу має найкращі відгуки від міністерства охорони здоров'я, і ??рекомендований для установки в дитячих садки і медичних установах.