Відновлення кладки Кладка з цегли є дуже довговічною, однак, незважаючи на це, через певний термін експлуатації на цегляній кладці нерідко з'являються різного роду вади і тому виникає необхідність у ремонт.

Детальніше: Відновлення кладки

Вибираємо покриття для підлоги в спальню Особливого підходу вимагає обробка підлоги в спальні. Справа в тому, що спальня має три головні особливості, вона по-перше, відноситься до типу кімнат, призначених для відпочинку.

Детальніше: Вибираємо покриття для підлоги в спальню

Благоустрій квартири в новобудові основні моменти Процедура придбання нової квартири-це, як відомо, неймовірно важлива подія для будь-якої людини. Щоправда, слідом за радістю досить швидко починає приходити розуміння того, що купівля житла – це не лише поліпшення рівня добробуту, але і цілий ряд досить серйозних турбот і проблем.

Детальніше: Благоустрій квартири в новобудові основні моменти

Можливо, далеко не кожен робить ремонт в будинку або квартирі «на роки».

Є такі люди, які бажають експериментувати і міняти інтер'єр досить часто. Але кожен раз купувати для цього дорогі матеріали вийти накладно.

Детальніше: Газовые котлы Immergas купить

Рулонні ворота Перевагою рулонних воріт є їх рентабельність, яка обумовлена нескладною конструкцією, надійною гарантією.

Ціна на рулонні ворота в середньому становить 10 000 рублів.

Детальніше: Рулонні ворота

Декоративна штукатурка для стін Для ремонту стінових поверхонь, рекомендується використовувати комбінацію матеріалів. Іншими словами, в одному місці поклеїти шпалери, десь просто заштукатурити або оббити дерев'яними панелями.

Детальніше: Декоративна штукатурка для стін

Сучасні види автономних електростанцій Мрія будь-якого нормального домовласника – отримати повну енергетичну автономію від держави, маючи власні джерела забезпечення. Особливо це актуально для заміських котеджів і будинків з великими площами ділянок, розташованих далеко від великих населених пунктів.

Детальніше: Сучасні види автономних електростанцій

Ремонт і утеплення підлоги у ванній кімнаті пінопластом Під час ремонту у ванній кімнаті слід не забути про підлогу. Так як приміщення може швидко остигати, якщо підлога холодний. Професіонали кажуть, що утеплення підлоги допоможе зберегти тепло у ванній кімнаті і зменшити тепловтрати до 20%.

Детальніше: Ремонт і утеплення підлоги у ванній кімнаті пінопластом

Достоїнства і недоліки металоконструкцій Будь-які будівельні матеріали, доступних сучасній людині, можуть відрізнятися як достоїнствами, так і недоліками. Звичайно, з першого погляду може здатися, що будь-яка металоконструкція міцна, надійно і ідеально підходить для того, щоб споруджувати різноманітні будівлі.

Детальніше: Достоїнства і недоліки металоконструкцій

Робимо ремонт даху власного гаража Багато чоловіків пропадають в гаражі цілими днями, тому дуже важливо, щоб у цьому приміщенні було максимально комфортно і затишно. Для цього потрібно слідувати певним вимогам.

Детальніше: Робимо ремонт даху власного гаража