Як облаштувати балкон При облаштованості квартири весь ремонт та декорування часто зупиняються на балконі. А він, у свою чергу, відіграє роль своєрідної комори, яку і прикрашати немає сенсу.

А адже ця частина квартири може стати окремою самостійною кімнатою, де можна приємно проводити час. Багатьох бентежить відсутність зайвого простору на балконі, але ця проблема вирішувана, головне – розумно підійти до справи.

Тим більше в наш час існує величезна різноманітність будівельних матеріалів і меблів. Будь-яка mebelvia.ru може вам запропонувати безліч варіантів різних пуфів, канапок і крісел, призначених спеціально для невеликих приміщень. Так як же можна облаштувати балкон?

Балкон – це місце, де багато світла і свіжого повітря, що є відмінним умовою для мозкової активності. Тому сюди чудово впишеться робочий кабінет. Для роботи вам не буде потрібно величезна кількість різної меблів, достатньо поставити невеликий комп'ютерний стіл і крісло. На балконі можна усамітнитися і спокійно працювати, не відволікаючись на домашню суєту.

Продовжуючи тему роботи: балкон може стати відмінною майстерні. Для цього не потрібно сильно декорувати стіни, купувати різні прикраси та меблі. Вам вистачить лише необхідного устаткування для вашої діяльності і місткий шафа, де можна заховати всі зайві предмети після творчої діяльності.

Просторий балкон з великою кількістю вікон і природною вентиляцією чудово підійде для міні-спортзалу. Звичайно, тут доведеться докласти більше зусиль, просто mebelvia.ru для зберігання спортивного інвентарю і пару мотивуючих картин буде недостатньо в даному випадку. Потрібно буде звільнити простір для тренажерів і для виконання самих вправ. Добре провести туди аудіосистему, адже з музикою займатися спортом набагато веселіше і легше.

Балкон можна переобладнати в дитячу ігрову кімнату. Але при цьому слід приділити особливу увагу безпеці і комфортним температурних умов. На вікнах краще встановити спеціальні пристосування, що перешкоджають їх повного відкривання, а самі склопакети повинні бути дуже міцними, щоб утримувати сильні удари. Пол краще утеплити спеціальної теплоізоляцією, яка дозволить малюкам залишатися здоровими навіть при мінусовій температурі за вікном.

Хорошу ідею можна запозичити з Заходу, де люди часто використовують балкон в якості столової. Адже як приємно смакувати їжу на свіжому повітрі, під спів птахів. Для цього вам необхідно обзавестися довгастим столиком і парою затишних крісел.

Ось як багато різних варіантів можна реалізувати на своєму балконі. Причому список їх на цьому не обмежується. Застосовуйте свою фантазію і облаштовувати балкон в залежності від своїх уподобань і потреб. Адже чому б не зробити своє життя ще приємніше?