Як позбутися від старого підлогового покриття Ремонт підлоги - останній етап ремонту квартири або будинку. Поверхня вимагає попередньої підготовки для проведення інших робіт найчастіше в старих будівлях, зведених ще в радянський час.

Підлогове покриття тоді садили на якісний і дуже довговічний клей. При очищенні підлоги в такому випадку від старого покриття виникає необхідність скористатися спеціальними інструментами. Це, як правило, відривні прихвати, звичайні або відбійні скребки, ножі, щоб розрізати покриття на смуги, які по черзі. Для обробки великих приміщень доцільно використовувати спеціальний електроінструмент. Після видалення матеріалу поверхню можна обробити шліфувальною машиною, а на бетонні підлоги накласти вирівнюючу стяжку.

Процес позбавлення від старого покриття досить простий. Як вже згадувалося, слід нарізати монтажним ножем килим або лінолеум на смуги. Далі з допомогою відривного затиску зафіксувати певну частину покриття і потягнути на себе. Залишки підоснови підлогового покриття слід прибрати за допомогою відбійного скребка. Якщо ви не займаєтеся ремонтом приміщень професійно, немає сенсу купувати шліфувальну машину - її легко можна орендувати у спеціальної компанії.