Ремонт пластикових вікон Виробники пластикових вікон безсумнівно дбають про якість своїх виробів, однак і вони можуть ламатися, причому з різних причин. Деякі проблеми можна вирішити самому, з іншими впорається лише фахівець сервісного центру.

Замовивши oknaalkor.ru можна не тільки в цьому місті, але і в інших містах щогодини відчувати комфорт свого житла. Тому, в першу чергу треба визначити, що потрібно ремонтувати, і які пристосування готувати в цьому випадку. Зазвичай допомагає шестигранний ключ, невеликий ніж і викрутка, які повинні бути у кожного турботливого господаря.

Найчастіше, при установці пластикового вікна, майстри в поспіху, нещільно його фіксують, в результаті на склі з'являється конденсат. Дану проблему самостійно не усунути, її повинні ліквідувати ті, хто ставив вікно.

Ремонт пластикових вікон
Іноді, при відкриванні дверцят, ми часто чуємо скрегіт, що говорить про несправності фурнітури. Для цього треба ручку акуратно зняти і прочистити внутрішню порожнину, можливо потрапила бруд. Інша проблема, яка теж зустрічається при експлуатації виробів, це заїдання при закриванні стулки.

В цьому випадку, необхідно її трохи підняти і шестигранним ключем підтягнути кріплення. Теж саме відчувається, коли дверцята нещільно сідає в раму, тут проблему можуть створити петлі, їх доведеться регулювати, тільки з допомогою фахівця. Якщо з під низу стулки продуває, значить треба міняти гумовий ущільнювач.

Його обережно знімаємо і вставляємо новий, який можна придбати там же, де і вікно купували. В принципі, якщо дбайливо відноситься до виробу та його періодично прибирати, то термін служби значно збільшиться.