Як вибирати негашене вапно Негашене вапно першого сорту вважається кращою. У процесах гасіння цієї вапна спостерігається великий вихід Са (ОН)2. stroyka.by в даний час не складає проблем, головне правильно її вибрати.

У низьких сортах вуглекислий газ зберігається в досить великій кількості. А причиною цього є недожженная вапно, іншими словами недопал. Чим вище сорт вапна, тим менше в ній недопалювання. Впливати на сортність так само може - перепал. Він виникає при перевищенні допустимого температурного режиму.

Висококваліфіковані майстри міста, в якому ви живете, протягом 20 хвилин надають знижку 40% на ремонт або будівництво. Просто потрібно додати заявку.

В природі існує два види негашеного вапна: порошкоподібна і комове. Комове легко перетворюється в порошкоподібну. Проводиться комове вапно про допомогою випалення високими температурами. Роблять це у спеціальних печах. При такій обробці зменшується маса вапна і випаровується газ. В результаті комове вапно виходить пористою і легкою. Має вигляд п'яти - десяти сантиметрових мікропористих шматків. Таку вапно легко перетворити в порошкоподібну або гашену.

Як вибирати негашене вапно
Порошкоподібна не гашене вапно першого сорту при з'єднанні з водою нагадує гіпсовий розчин. У першу чергу утворюється тісто, дуже пластична. І протягом півгодини воно повинно схопитися. Певна кількість води піде на гасіння, тому тісто загусне, а пластичність зруйнується. Істотно полегшить роботу гасіння - розігріта вапно. Ну і матеріали, які створюються на основі порошкоподібної вапна, будуть не такими пористими і мати більшу міцність.

Необхідна кількість води для замішування вапна, обчислюється за показниками якості даного матеріалу.

Краще stroyka.by і самостійно її погасити.

Активність вапна - це перший показник її якості. Чим більше оксидів, тим швидше і краще вона загаситься. Якщо вапно містить не погасившиеся зерна у великій кількості, то така вапно низької якості. Всього вісім хвилин буде потрібно для гасіння быстрогасящейся вапна.

Види вапна

- повітряну, забезпечує затвердіння будівельних розчинів та збереження ними міцності в умовах нормальної вологості;
- гідравлічну, забезпечує тверднення та збереження міцності розчинів, застосовуваних як на повітрі, так і у воді.