Особливості демонтажних робіт Ремонт квартири або будинку в цілому починається з здійснення демонтажних робіт. На квартирному масштабі ці роботи цілком можна робити самостійно, без залучення професіоналів.

Але в той же час досвідчені майстри стверджують, що вони прості лише на перший погляд. Насправді якість ремонту багато в чому залежить від правильного проведення демонтажних робіт. Для початку необхідно точно прорахувати їх обсяги, не пропустивши при цьому жодної деталі. Такий підхід вимагає великої відповідальності і достатнього досвіду в ремонтній сфері. Ці роботи в масштабах квартири умовно можна підрозділити на демонтаж стін, перекриттів, підлоги і т. д.

Якщо говорити про демонтаж будівель, то такі роботи проводяться тільки організаціями, що мають необхідну дозвільну документацію. Крім того, необхідною умовою на сьогодні виступає наявність спеціалізованого обладнання, що дозволяє провести демонтажні роботи максимально швидко і безпечно.

Завершальним етапом демонтажних робіт в квартирі або будинку є вивіз будівельного сміття. Таким бізнесом займаються спеціальні фірми, мають необхідну техніку для забору сміття, а також для його вивезення на створену для цих цілей звалище. Потрібно зазначити, що необхідною умовою діяльності будівельних фірм виступає наявність контракту з фірмою, що займається вивезенням будівельного сміття. Що стосується приватних осіб, то нерідкі випадки викидання такого сміття на звалище біля житлових будинків. Такі дії вважаються адміністративним правопорушенням і карається штрафом.

Ціна на демонтажні роботи залежить від міцності об'єкта, що підлягає знесенню. Це особливо наочно видно на демонтажі стін. Легше і дешевше прибрати стіну, виконану з гіпсокартону, тоді як із залізобетонною стіною доведеться немало повозитися і відповідно за це заплатити.

Демонтажні роботи особливо часто виконуються при здійсненні перепланування приміщення. Але господарям необхідно пам'ятати, що більшість робіт по зміні конфігурації і розміру приміщень в квартирі вимагають попереднього узгодження з компетентними органами. Найчастіше люди просять розширити приміщення за рахунок приєднання до житлової площі лоджії або влаштування нового дверного прийому. У будь-якому разі звернення до професіоналів гарантує виконання демонтажних робіт не тільки якісно, але також більш швидко і з меншими незручностями, як для самих господарів, так і для їхніх сусідів.