Якщо запланований ремонт Якщо ви плануєте робити ремонт у власному будинку або квартирі і робити це власними руками, вам для початку потрібно дізнатися вартість ремонту у професіоналів і зіставити час витрачений вами ціною за послугу і зробити висновки.

Якщо ви плануєте ремонт, навіть в тому випадку, коли квартира зовсім нова, тоді вам потрібно пам'ятати про те, що ремонт - це досить трудомістке заняття і вимагає чимало капіталовкладень. При ремонті власними руками вас чекають великі труднощі і клопоти, а також чималі розчарування. Щоб уникнути проблем і великої кількості негативних емоцій, вам слід відразу продумати найважчі і важливі моменти в ремонті.

На питання, скільки буде коштувати ремонт, відповідь можуть дати тільки в будівельній компанії. Там вони точно можуть порахувати, скільки тих чи інших матеріалів вам знадобиться. Фахівці компанії можуть порахувати розмір квартири, де будуть проводитися роботи, скільки матеріалу знадобиться для того, щоб втілити в життя ваші ідеї і побажання. Якщо ж ви вирішили найняти фірму, яка спеціалізується на ремонтних роботах, то це значно полегшить ваше завдання, оскільки ви будете обговорювати свої рішення про ремонт тільки з однією людиною. Ця людина називається виконробом, він далі буде керувати робітниками, щоб вони чітко і злагоджено виконували всі необхідні роботи. Якщо ж ви в цілях економії будете наймати приватного майстра, то вся виконана їм робота і її якість ляже на вас. Після роботи такого майстра вам незабаром доведеться все переробляти, а це вже ніяка не економія.

В наш час будівельні матеріали можна купити як вітчизняного, так і імпортного виробника. Різниці в тому, що будівельний матеріал вітчизняного виробника або ж імпортного майже немає. Але от якщо брати в облік ціни, то імпортні будівельні матеріали набагато дорожче, ніж ціни вітчизняних виробників. Зараз всі вітчизняні матеріали випускають на підприємствах з сучасним імпортним обладнанням, і такі матеріали так само відповідають європейським стандартам, до того ж значно дешевше.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, можна користуватися і вітчизняними матеріалами. Щоб закінчити ремонтні роботи, наприклад двокімнатної квартири, вам знадобиться п'ять днів і бригада ремонтників у шість чоловік. Якщо ви думаєте провести косметичний ремонт всієї квартири, то це займе не більше місяця або кількох тижнів. Ну, а якщо ви затіяли капітальний ремонт по всій площі квартири, то такий процес буде тривати декілька місяців, а то й довше.

Всі фактори залежать від того, наскільки велика площа роботи і наскільки висока кваліфікація найнятих робітників.

При ремонті рекомендується...

Не варто заважати процесу роботи, якщо відволікати бригаду від ремонту, це може збити їх з графіка, а остаточний результат може не виправдати очікування.

Найкраще вивести куди-небудь меблі з квартири, в якій буде ремонт, зробіть це, щоб уникнути будь-яких пошкоджень, а в подальшому і зайвих витрат грошей. В деякій мірі це навіть допоможе майстрам прискорити роботу.