Еластичне покриття на акриловій основі Стоцвет

Для чого призначене: внутрішні та зовнішні роботи по цементних, цегляних, бетонних, дерев'яних поверхнях, а також у приміщеннях, що піддаються впливу вологи (підвали, ванні кімнати, басейни).

Матеріали під торговою маркою «Стоцвет» виробляє Іжевська фабрика фарб. Підприємство засновано в кінці 2003 року, а в квітні 2004-го вже була продана перша партія ЛКМ.

На даний момент під торговою маркою «Стоцвет» на ринку присутні водно-дисперсійні фарби, грунтовки, шпаклівки, палітра колеровочних паст (24 кольори), що миється вологозахисні інтер'єрне покриття, універсальний акриловий лак, акрилові емалі, антикорозійна фарба-грунт по металу. Всі вони виробляються з імпортної сировини на німецькому і турецькому обладнанні та мають дозвіл для використання при обробці дитячих, освітніх установ.

Властивість: склад дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми. З його допомогою інтер'єр може наповнитися спокоєм класицизму, живий достовірністю імпресіонізму або підкресленою незвичністю авангарду. Консистенція матеріалу дозволяє працювати пензлем, валиком, шпателем, кельмою. В залежності від вибору інструменту на стіні з'являються різні фактури — гладка (імітація венеціанської штукатурки, фактури каменю), «шагрень», «хвилі», «шуба», напливи, схожі на піщані бархани, мазки, штрихи і т. п.

Шар матеріалу виходить не товстим, але достатнім для маскування невеликих нерівностей основи. Утворюється після висихання полімерна плівка еластична і здатна в процесі експлуатації затримати появу невеликих тріщин.

Крім того, покриття металу, легко витримує багаторазове миття, в тому числі із застосуванням миючих засобів, але при цьому не перешкоджає дифузії водяних парів, тобто дозволяє основи «дихати». Завдяки такій «витривалості» його рекомендують для фасадів (наприклад, для цоколя) — пил і бруд легко змиваються з поверхні під струменями дощу. З часом, якщо колір стін набридне, його легко змінити за допомогою водно-дисперсійних фарб «Стоцвет».

Екологічність: не містить органічних розчинників; легкий запах, властивий акриловим матеріалів, присутній тільки при нанесенні.

Як правильно наносити: на очищену, промиту, суху і загрунтовану відповідними складами «Стоцвет» основу пензлем, валиком бажаної фактури або шпателем. Розведення водою (до 50%) допускається тільки для першого шару. Другий наносять нерозбавленим складом.

Приблизна вартість: 125 крб. за 1 кг

Якщо ви вирішили робити ремонт, виходячи з того, що ви сидите на нашому сайті то скоріше всього все ж вже зважилися і шукайте якийсь матеріал для ремонту або обробки, так от рекомендую відразу замінити вхідні двері, придбати їх можна тут www.super-dveri.ru.