Навіщо потрібен дизайн проект, коли робиш ремонт квартири Хороший, якісний ремонт можна зробити тільки по хорошому, правильному проекту. Тому що, якщо робити ремонт без проекту, то цим можна займатися довго, з нервами, сварками, конфліктами.

Але, найголовніше, www.atelit.by вийде недовговічним і в два рази дорожче. Потрібно розуміти, що якісний проект може підготувати спеціаліст, який сам керував сотнями ремонтів, і розуміє всю технічну частину, яка знає вузли примикання, кути нахилу, потужності, навантаження та інші технічні умови, необхідні для створення проекту.

Чому потрібно замовляти робочий проект

#9745; По-перше, робочий проект передбачає, що на його основі можна зробити калькуляцію, яка входить до складу проекту. Це важливо. Щоб з найбільшою точністю розрахувати вартість робіт і мінімізувати додаткові витрати, тобто в підсумку заощадити гроші, і щоб до початку робіт знати його вартість.

#9745; По-друге, вартість ремонту для замовника іноді знижується більш, ніж у два рази. Проект продумується так, щоб на етапі його реалізації не виникало переробок, проблем, непорозумінь. Все логічно і технологічно, що економить час і нерви.

#9745; по-третє, враховуючи норми витрат матеріалу, розраховується кількість всіх необхідних як чорнових, так і чистових робіт. Завжди відомо, скільки грошей знадобиться на той чи інший етап ремонту.

#9745; по-четверте, технічним проектом можна наймати фахівців нижчої кваліфікації, при цьому отримуючи хороший, а головне якісний ремонт.

#9745; по-п'яте, складання схеми етапів робіт і виведення послідовності виконання робіт. На ній описані всі кроки, з яких складається ремонт. В ній чітко дотримана послідовність робіт, в якій їх потрібно виконувати, розподілені обов'язки учасників процесу. Дана схема прив'язується до графіка виробництва робіт.

#9745; по-шосте, одержання документа, за яким можна якісно працювати робітником більш низького рівня, причому якість залишається на високому рівні.

Які етапи необхідно пройти, щоб отримати технічний дизайн проект.

#10102; Консультація з виїздом на об'єкт і точними вимірами.

#10103; Складання технічного завдання.

#10104; Побудова моделі у професійній програмі, де все відображається в реальних розмірах, з урахуванням усіх виступів, ніш і комунікацій.

#10105; Узгодження всіх етапів робіт, матеріалів, вартості.

В результаті повинен вийти проект в друкованому вигляді, а також його електронні копії. Важливо знати, що www.atelit.by спочатку відбувається на стадії проектування в комп'ютері, а потім вже майстрами, які своїми руками працюють на об'єкті.