Балкон під ключ «Балкон під ключ» - послуга багатьох компаній, які швидко, ефективно і доступно переобладнають, і виробляють комплексний ремонт балконів і лоджій. Замовник у цьому випадку має можливість заощадити кошти, час і нерви.

У будь-якому випадку, якщо перед вами стоїть завдання – відремонтувати балкон, то ці дії краще довірити кваліфікованим фахівцям. У тих же компаніях в штаті досвідчені майстри, які знають свою справу, так як до цього їм доводилося здійснювати ремонт багатьох балконів. Про особливості балконів під ключ в Харкові читайте в цій статті.

Балкон під ключ

Варто зауважити, що будь-балкон або лоджія здатні бути повноцінним доповненням для житлоплощі або зовсім використовуватися як функціональне побутове приміщення, де головне – грамотний підхід до питання облаштування. Первісний вигляд балконів залишає бажати кращого – вони не тільки незручні, але і не несуть ніякої користі господареві житла. Часто не передбачається їх скління. З цієї причини, користуватися балконами можна лише в певні сезони, а в решту часу вони деформуються, і приходять в непридатність під впливом природних факторів. На даний момент багато господарі намагаються здійснити ремонт своїми руками, однак, якщо балкон розташований вище, ніж на 2-му поверсі – такі роботи будуть, як мінімум, небезпечно. Адже для здійснення завдання потрібно використовувати професійне обладнання та спорядження. До того ж, важливий грамотний і правильний розрахунок сили і ваги впливу на балконну плиту, яка здатна витримувати не більше 480 кг на квадратний метр. З цієї причини забороняється перевантаження балкона різними конструкційними елементами і важкими деталями. А грамотний вибір матеріалів доступний лише досвідченим фахівцям.

Призначення балкона: особливості ремонтних робіт

При ремонті «балкони під ключ» фахівці, в першу чергу, відштовхуються від того, яка передбачається мета використання даного приміщення. У разі, коли замовник вимагає, щоб балкон був ефективним продовженням житлового простору, в цьому випадку майстри використовують ефективне утеплення і застосовують спеціальні енергозберігаючі матеріали, з допомогою яких виробляється обробка і скління. Такий варіант теплого і красивого балкона ідеально підійде в якості дитячої ігрової кімнати або оранжереї для вирощування квітів.

У тому ж випадку, коли замовник передбачає використовувати балкон суто для того, щоб зберігати на ньому різну домашню начиння, продовольчі запаси і різні побутові предмети, то є варіант заощадити кошти на утеплення простору. У цьому випадку «холодний» балкон обробляється недорогими, але не менш якісними матеріалами, які не відрізняються енергозберігаючими властивостями. А для того, щоб простір було максимально ефективним та практичним, фахівці рекомендують розробку балконних систем шаф і полиць, в яких з легкістю можна буде розмістити всі необхідні у побуті предмети.

Після того, як будуть зібрані всі необхідні виміри, фахівці компанії готують проект ремонту, послідовний план дій і необхідну документацію. Замовник на цьому етапі може висловити свої побажання стосовно кількості камер склопакета, варіант підлоги – теплий чи холодний, особливості оздоблення. Виходячи з цього, кінцева вартість «балкони під ключ» варіюється від того, що побажає замовник, які будуть використовуватися оздоблювальні матеріали і так далі.