Ремонт рольставен і воріт Все колись ламається, не виняток і ворота, і рольставні. До речі сказати, у випадку з рольставнями не можна не помітити, що вони являють собою досить складне пристосування, що складається з безлічі ламелей, які можуть заклинити з-за багатьох причин, починаючи з механічного впливу й закінчуючи рясними опадами.

Намерзання льоду може стати причиною наїзду ламелей один на одного.

В результаті вони не зможуть скрутитися в рулон. Більш того, якщо запустити цю справу лід стане причиною механічних ушкоджень, а це в свою чергу поставить питання про необхідність ремонту рольставен. До слова, rolkomp.ru в даний час здійснює чимало компаній, їх фахівці спочатку проводять первинний огляд, після чого усувають недолік, в тому числі і з заміною пошкодженої частини або частин рольставен.

Само собою, при грамотному зверненні рольставні ніколи не зламаються, принаймні у перший час після установки. Насамперед, згадаємо про те, що закривати їх треба тільки після того, як з ламелей зійде лід. Полій, до речі кажучи, можна прибрати самостійно, акуратно її розтопивши.

Ремонт рольставен і воріт
Ремонт рольставен і воріт

Якщо ж рольставні вже отримали ушкодження, то ви завжди можете зайнятися ремонтом самостійно. Правда, не майте ілюзій, що ця затія може не тільки не принести позитивного результату, але і істотно погіршити справу. Простіше кажучи, ви можете зробити тільки гірше. Те ж саме стосується і зламаних воріт. Зауважимо, що rolkomp.ru часто проводять ті ж фірми, які займаються ремонтом рольставней. Ворота, як відомо, бувають різні, тому і характер їх ремонту може істотно відрізнятися.

Дуже важливо вчасно діагностувати поломку, це стосується як рольставен, так і воріт. Перш за все, треба насторожитися, якщо ви при відкриванні або закриванні почули скрип і хрускіт. Це означає, що десь щось зійшло зі свого місця. Причиною може бути і розвалений підшипник. В такому випадку, ми маємо на увазі підшипник, завдання полягає в його мастилі або заміні. З цим можна розібратися самостійно. Діагностувати поломку можна, в тому числі і з потертостями ламелей рольставен.

Причиною цього можуть бути соскочившие зі своїх місць силіконові вставки, а також зносився ущільнювач. Якщо знову ж таки говорити про рольвіконницях, то діагностувати поломку можна, в тому числі і візуально. Так, наприклад, іноді у рольставен перекошує нижню ламель, це можна назвати явною ознакою того що пристрою потрібен ремонт.