Все про різновиди цементу Всі ми знаємо, що всі будівлі чи перебудови, заливки фундаментів не може обійтися без якісного та правильного підібраного цементу.

Якщо ви раніше працювали виконробом або будівельником на будови, то такий момент, як вибір цементу не буде для вас складним завданням.

Так як ви з цим стикалися кожен день.

Зайшовши на сайт bioservice.kiev.ua ви можете знайти корисну інформацію. Але якщо ви новачок, який вперше у своїй самостійного життя вирішив зробити ремонт або побудувати для своєї майбутньої сім'ї міцний будинок, поставиться до такого моменту вибору будівельної суміші цемент більш ретельно і уважно.

Все про різновиди цементу
Оскільки на даний момент на будівельних ринках є великий вибір цементу, то необхідно розібратися яка суміш для чого придатна. На даний момент можна розрізнити наступні марки цементу — це (портландцемент) ПЦ 500 Д20, ПЦ 500 Д0, ПЦ 400 Д0, ПЦ 400 Д 20.

Цей цемент надходить у продаж в паперових мішках, ця упаковка прийшла до нас з-за кордону. Цемент в таких мішках зберігається не більше півроку з моменту виготовлення суміші, після закінчення строку є ймовірність що суміш може втратити свої властивості і при повному висиханні не буде надійний. Тому його варто зберігати в сухому приміщенні і бажано на полиці, якщо він знаходиться на відкритому місці і в зимовий час, рекомендується поверх паперового пакета надіти поліетиленовий пакет, щоб не потрапила волога.

Такі відомі марки цементу це (— мєшковой) М 200, М300, М400, М500.

Цемент марки М 200, М-300 застосовується для оздоблювальних робіт, а М 400 М 500 - використовується при будівництві, так як має хороші характеристики, такі як довгий термін служби і фортеця.

Такі марки як: М 400 Д 0 – підходить для будівництва залізниць або бетонних конструкцій як під землею, так і над землею.

М 500 Д 0 - підходить для будівель, реконструкцій із заліза й бетону. Має підвищену стійкість проти морозу та вологи.

М 400 Д 20 - підходить для будівництва житлових будинків, володіє підвищеною морозостійкістю і вологостійкістю.

М 500 Д 20 - цей вид цементу придатний для будівель у сільськогосподарському так і в промисловому секторі, для заливки фундаментів і оздоблювальних робіт, оскільки він може протистояти появі корозії.

М 600 Д 0 - вид цементу використовується на об'єктах, де необхідна сама висока ступінь міцності, такі як бомбосховище, бункери та інші. Тому цього різновиду цементу дали назву військовий.

М 700 Д 20 - цей вид цементу призначений для будівництва приватних особняків багаторівневого типу.

При купівлі будівельної суміші такий, як цемент зверніть увагу на всі характеристики, які вкажуть на його якість і тим самим допоможуть вам зробити вибір. Також можна отримати зайве консультацію і у самого продавця або ж знайомого, який з цим вже стикався.